bugün

galatasaraylı eski futbolcu, eski yardımcı antrenör, eski samsunspor teknik direktörü, sporla ilgilenen eski bir adam işte bülent ünder. sevilir kendisi, futbolu iyi okuduğu söylenir ama yazmışlığı var mıdır bilemiyorum.

edit: imla
zamanında fatih terim'e gram yalakalık yapmamış ve ekibinden ayrılmış değerli bir teknik direktördür.
gstvde maç sonunda analiz yapar.
oynadığı ilk profesyonel maçı, göztepe maçıdır bu maçta penaltı kaçırmıştır,
son maçı fenerbahçe maçıdır ve bu maçta penaltı atarak futbola veda etmiş büyük futbolcudur.
bülent hocaya verilecek şansı çok iyi kullanacaktır. zira iyi teknik adamdır.
söylentilere göre Galatasaray'ın yeni teknik direktörü.
Cüneyt Tanman'da sportif direktör olacakmış.
galatasaray'da harcanmasına karar verilen (adnan polatın yeni yemi) geçici yeni teknik direktör.
(bkz: bülent ünder in başarılı olması)
başarılı olsada, olmasada sonu cevat güler gibi olacak bahtsız teknik direktörümüz.
uefa kupası kazanılırken fatih terim motivasyon kısmını, bu adam taktik kısmını hallediyordu. umarım eskisi kadar iyidir de çok faydalı olur kulübe. hayırlı olsun.
(bkz: amına koduk bülent başkan)
belli mi olur belki küme düşmekten kurtarır bizi. hayırlısı olsun.
kendisi, çocukluğumdan beri tanıdığım bir antrenördür. bahçelievlerlidir. insan olarak iyidir. ama başarılı olur mu ondan emin değilim... şu var ki, başarılı olmasını çok isterim!
G.SARAY'IN YENi HOCASI BÜLENT ÜNDER KiMDiR?..

iŞTE Saim ALTUNTERiM'in KALEMiNDEN, "ADAM GiBi ADAM" BÜLENT ÜNDER..

Tarihinin en rezil dönemini yaşayan G.Saray'da bir sezonda 3.teknik adam göreve geldi..

Turkspor Net HAGi geldiğinde BAŞKAN YOK, YÖNETiM YOK, FLORYA'DA FUTBOLUN BAŞINDA KiMSE YOK, HEYECAN YOK, HEDEF YOK, TAKIM RUHU YOK. HAGi DEĞiL, MOURiNHO, YANINDA DA FERGUSON GELSE HiKAYE yorumu yapmıştı.

Nitekim sonuç başından belliydi.

Şimdi ise sezon sonuna kadar BÜLENT ÜNDER'i takımın başına getirdiler..

ZORUNLULUKTAN Hagi'yi getiren POLAT, şimdi iKi KERE ZORUNLULUKTAN, BÜLENT ÜNDER'i getirdi..

Yani EMANETÇi gibi..

Aslında Terim'in ikinci gelişi dahil, o dönemden bu yana G.SARAY'IN başına getirilecek tek adam BÜLENT ÜNDER idi.

Şimdi yıllar önce yapılması gereken ZORUNLULUĞUN DiBE VURMASI ile yapıldı..

AMA iLK KEZ BiR DOĞRU YAPILDI..

Galatasaray resmi sitesinde bile KISA BiR ÖZGEÇMiŞ ile geçiştirilen BÜLENT ÜNDER'i futbolseverler ne kadar tanıyor..

iŞTE BU NOKTADA iŞ YiNE TURKSPOR.NET'E düşüyor..

iŞTE Saim ALTUNTERiM'in kaleminden BiLiNMEYEN YÖNLERi, KARAKTERi, G.SARAYLILIĞI ve ADAMLIĞI ile BÜLENT ÜNDER..

http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=64185
yeni kurban.
bülent yapma. bu yönetim seni de galatasaray dan soğutur.
2001 yılında Samsunspor'a oynattığı futbolu hatırlayanlar onun nasıl iyi bir teknik direktör olduğunu da gayet iyi bilirler. Eğer ki emanetçi olarak değil, önümüzdeki sezon da Galatasaray'ın teknik direktörü olarak getirildiyse şimdiden iyi futbol ve şampiyonluğun müjdesini ben buradan veriyorum.

Edit: ibret-i alem için kalsın bu entry, adam yazdıklarımı bana nasıl yedirdi ama.
(bkz: transporter)
kesinlikle başarılı olacaktır. daha doğrusu bu saatten sonra kimi getirirsen başarılı olur. çünkü daha fazla çamura batma ihtimalimiz kalmadı.
galatasaray 1-0 mağlupken pino'yu çıkarıp barış özbek'i oyuna alan adam. herkes bi tuhaf olmuş amına koyim ya.
yahu hocam hagi' ye dedik olmadı bir de sana diyelim;

bir beklentimiz yok, galibiyet istemiyoruz, gol bile istemiyoruz artık. bari şu anıl' ı, cumhur' u oynat da onlarla yenilelim!''
sezon başından beri illalah ettiğimiz ufuk'u balta'yı ve serkan kurtuluş'u daha ilk maçında ilk 11 de sürüp futboldan ne kadar anlamadığını ortaya koyan sözde tecrübe. nitekim ilk maçında farklı mağlup olmuştur. görünen köy klavuz istemez...
Yıllardır kendisine besledigim sevgiyi dun aksam maçtan sonra yaptıgı acıklamada,taraftar yuzunden kaybettıke getirerek beni hayal kırıklıgına uğratan hoca.Kendisi takım ıcınde daha fazla zaman gecirince takım içi arkadaslıkları tekrardan görüp özür dileyecektir bana göre.
kelimenin tam anlamıyla enkaz devralmıştır. yazıktır.
ilk yarıda bir pozisyona çok kızdı, kamera bunu yan profilden çekiyor.. kaşlar çatık, ağız açık. gözünün ucuyla sol tarafındaki kamerayı farkedince birden yumşadı, suratında salak bir sırıtmayla kameraya göz kırptı. lan böyle tövbe est. neyse ben bişey demiyorum..

ahanda buuu!

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/10/11456.jpg
ne kadar kötü oynarsa oynasın bir futbolcuyu milyonların önünde yerin dibine sokup sonra da bi daha oynamayacaksın demenin hiçbir mantığı yok diye düşünüyorum. git yüzyüze konuş herifle, egoistsin bir daha 18e almıyorum seni de. niye diğer futbolcuların üzerinde baskı yaratıyorsun yarın kötü oynarsak biz de gideriz diye? hayır yani bunu deyince ne geçti eline? vaaay işte türkiyenin mourinhosu mu dediler?