bugün

futboldan anlamam, en ciddi yorumlarım "koşsana olum, yürüyerek top oynanır mı"dır. Ama bir teknik direktör'den rahatsız olmam için teknik-taktik yeterlilik testlerinden geçmem gerekmiyor galiba.

Bülent uygun'u sevmiyorum, sevemiyorum. her maç sonrasında masanın karşınıa oturarak enaniyetini kabak gibi masanın ortasına koymasından nefret ediyorum. yanında çalışan futbolcuların karakterlerini, şahsiyetlerini hiçe sayan tavırları, konuşamaları bana tiksindirici geliyor, midem bulanıyor. bütün bunları o ağzından dilinden düşürmediği "anadolu kültürü" paketine sararak yapıyor ki bu tavırlarını daha da rahatsız edici hale getiriyor.

maalesef dünya bülentciğimin etrafında dönmüyor, yabancı bir takımdan bu kadar gol yiyen bir takımımızın futbolcularının mahcubiyetini gördükçe ne kadar üzülüyorsam bu adamın suratında meydana gelen bozulmaları görmekten de bir o kadar keyif alıyorum.

Bu kibir devam ettikçe galibiyet yüzü göstermesin rabbim.
http://erenlogoglu.blogsp...com/...bolu-komedisi.html

buradaki fotoğrafı görmelisiniz.
şu an süper lig de en genç antrenör ve takımının başında en fazla duran teknik adam unvanına sahip kişi.ama bu unvanlar ona anderlecht deplasmanından 5 tane yemesine engel olmadı.
bugune kadarki en tahmin edilmez başarısı* "birçok kişinin bir anadolu kulubunun şampiyonlar ligi elemesi oynarken rezil olmasına uzulmemesidir".
insanı sivasspordan soğutan şahsiyet.
kısa yoldan fatih terim olmaya çalışıp yüzüne gözüne bulaştırmış teknik direktör.
yıllardır trabzonsporun getiremediği anadolu takımı başarısını getirip sempati kazanan takımını yaptığı gereksiz ve seviyesiz basın açıklamaları ile sevilmeyen hale getirebilecek adam. başarının çok konuşarak değil yerinde ve soyadı gibi uygun konuşarak, istikrarlı olarak, başarısını hazmeden insan olarak kazanılacağından haberi olmayan teknik direktör. şampiyonlar liginde 5 yeriz 6 yeriz ama 8 yemeyiz diyip bütün beşiktaşlılardan tepki alan akabinde daha ilk avrupa maçında dediğini yapıp 5 yiyen hoca. biz mahalle takımlarıyla hazırlık maçı yapmıyoruz diyerek fenerbahçe ve galatasarayı küçümseyen hoca. üzülerek söylüyorum ki sivassporun aldığı ağır malubiyet ile ağzının payını almış olması gereken ama bu arada sivasspora yazık eden insan. şimdi demezler mi görüp görebileceğin en büyük avrupa takımından 5 gol yedin diye adama. demezler mi istanbulda laila sivasta la ilaheillallah ne gereksiz bir karşılaştırmadır diye. sormazlar mı sen ne zaman adam oldun da beşiktaşı fenerbahçeyi galatasarayı kendine rakip belledin diye. bulunduğun yeri sindiremeyip kendini de dev aynasında görürsen türkler sivassporu sevdiği için veremez ama elin gavuru sana cevabını verir işte. sivaslı değilim.sivassporlu da değilim ama en büyük zararı sivasspora verdin.belçikadaki maçta golü atan adam asker selamı verdiğinde ne düşündün acaba?
bilica, tum ve balili transferlerinden gelen parayı, eğer oyuncular takımda kalıp da şampiyonlar ligine kalınsaydı da takıma kazandıracağı gerçeği varken oyuncuların satılmasına karşı duramamış olan omurgasız insan.
bülent uygun olan durumunu akşam yemeğinde olarak değiştirdi *
sivas halkına şirin gözükmek için, tüm ülkeyi kendinden nefret ettirmiş, şampiyonluğa oynadığı ilk yılda, mülayim ve alçak gönüllü tavırlarıyla kazandığı sevgi ve taktiri, ikinci sezonda yerle yeksan etmiş, şimdilerin en antipatik insanı. hani ajdar a bile müsamma gfösterebiliyorum, saflığına vererekten lakin, bülent uygun a tahammülüm hiç yok. gördüğüm her kanalı anında kapatıp, bir kaç saat geri dönmüyorum.
ayakları bir an evvel yere basmaz ise başına gelecekleri çıplak gözle izleyen insan.
tutarsız bir insandır bülent hoca bir hafta önce bir açıklamasında aynen şöyle der:
- ben defans olarak 29-34 yaş arasında defans oyuncusu almayı düşünüyorum
bir hafta sonra gelen defans oyuncusu yasin çakmak. tmm hocam biraz fm oynamışşın oyunun ipuçlarınıda öğrenmişinde uygulama yanlış olmadı mı?
sözünün eri adam. 5 yeriz 7 yeriz 6 yemeyiz diyordu. harbiden de 6 yemiyolar şimdilik. 5 yeriz demişti ama! onu da bolca yiyor bu ara. hayırlara gitsin.
ileri görüşlülüğü göz önüne alındığında sivasta kendi evinde 7 gol yiyecek takımın antipatik teknik direktörü..**
5 yeriz 7 yeriz 6 yemeyiz diyen * 7 yeriz 9 yeriz 8 yemeyiz diyen * ileri goruslu teknik adam. 5 yemeye basladılar 7 9 11 13 gider bu da boyle.
iste herkes mourinho olamıyo laf sokmakla bitmiyo yani is.
edit:adam tek sayılara takmıs.
sivas'ın iticilikte sınır tanımayan teknik direktörü.dünkü trabzon maglubiyeti sonrası yaptıgı acıklamalar gosteriyor ki artık suyu iyice ısındı.sürekli son 2 sezonda yaptıgı seyleri anımsatıyor 2 senedir lige damga vurmus bir takımız tarzı konusmalarla kendini basarılı gostermeye calısıyor * * fazla zamanı kalmadı gibi gorunuyor.
fenerbahçe teknik direktörü olabilmek için yırtınan insan. çok bariz efenim.
biraz daha kasarsa fenerbahçe'ye malzemeci olabilecek adam.

teknik direktörlük için aykut kocaman, rıdvan dilmen duruyorken haddini bil ulan.
teknik direktör olarak aykut kocaman'dan da rıdvan dilmen'den de daha iyi olan adam. ama iyi teknik direktör olması büyük bir takımı çalıştırması için yeterli mi? tabi ki de hayır.
"shakhtar bizi elerse kimse şaşırmasın" gibi bir beyenat vermiş sivasspor teknik direktörü.. sen söyledin ya, tamam bülent, şaşırmayız merak etme..

(bkz: akıl fikir)
bu akşam fener tarafından madara edilmesi istenen adam.
(bkz: galatasaraylıyım)
maç sonunda yine biz düştük mü kalkmayı biliriz napıcağımızı biliyoruz gibi tırıvırı yorumlar yapan teknik adam. bence sen ömür boyu sus bülent hiç konuşma, gözlerin filan konuşsun olmadı halin konuşsun be adam.
(bkz: ne oldu rengin soldu)
bir fenerbahçe'li olarak, sevdiğim insandır. Haddini bilmedişğini idda eden gazsaraylılar,

Hagi size hırsız derken haddini biliyormu idi?
bir beşiktaşlı olarak, takımının karşısındaki takım kim olursa olsun yenilmesini "zevkle" izlediğim adam.

bu asla sivas ile alakalı değil. bülent uygun yarın istifa etsin, x takımının başına geçsin bu nefret x takımına geçecektir.

hadi bülenciğim, "laila, reina" de efendime söyliyeyim "3 yeriz, 5 yeriz" de? de hadi, tutan mı var?
sözlükte kimlerin yazar olduğunu görmemizi sağlayan antrenör.

(bkz: soru eki mi ayrı yazılır)