bugün

felakete neden olabilecek hadisedir. şayet tv karşısında bülent ersoy'un verdigi frikik'i izlemekteyseniz gözlerinizin kör olması an meselesidir(kör olmasa bile beyinde kalıcı hasar bırakabilir).
karşı takımın hükmen yenik sayılmasına sebeptir.
40 yıllık abazanım ben bile iğreniyorum lan. düşün yani. 40 bak. yazıyla: yalnızkırkyıllıkabazan.
(bkz: kapa gözünü evladım)
(bkz: mazallah rüyana girer)
kalp krizi sebebi.

kalp hastası olan var, heyecana gelemeyen var. yazmayın şöyle şeyler. hem ayıp hem günah.
gayet doğal bir durumdur hani. yırtık dondan çıkamamak gibi bir şey olur haliyle.
rıdvan:r, ağır abi:aa

aa: bülent ersoy frikik vermiş rıdvan..
rıdvan: gol olmaz sayın abim..
ATEŞ OLMAYAN YERDEN DUMAN ÇIKARMAK AHVALiDiR...
(bkz: caps var mı)*
(bkz: geçici körlük)
insanda geçici kör olma isteği uyandıran durumdur. düşman başına.
zamanında mahallenin amatör futbol takımında stoper olan bülent in, ceza yayında rakibi indirmesi sonucu olabilecek eylem. o gün bugündür bülent ersoy frikik vermemiştir arkadas ben bunu bilir bunu derim.
izliyici sağlığı için yasaklanması gereken durumdur. bu hadisenin söndürmeyeceği ocak yoktur örneğin
18 yaş altı kesim için ruhsal dengesizlik
18-50 yaş için cinsel iktidarsızlık
50 yaş ve üzeri için ise kalp krizi

Riskleri taşımaktadır sakıncalıdır.
global ve hatta evrensel krize sebebiyet verebilecek hadise. evrende bu olaya şahit olan tüm varlıklar* eriyerek yok olmaya mahkumdur.
(bkz: hassiktir ya)
(bkz: kaç cm) *
insanda pisikolojinin anasından başlayarak tüm sülalesini zikme olayıdır. Aman allah'ım şimdi düşündümde midem ağzıma geldi.*
(bkz: düşmanımın başına)
(bkz: allah başka dert vermesin)
(bkz: havuç ye körlüğe iyi gelir)
sonrasındaki son saniyelerini ibadete ayırmayı düşündüren durum. (bkz: az ömrü kalmak)
(bkz: kapa kapa arıcam ben seni)
erkekliğinizden utanmanıza sebep olabilecek durum. *
sıkı bir psikolojik tedavi görmenizi gerektirecek olay. hatta hipnotize olup frikiği gördüğünüz o dakikaları beyninizden sildirmek daha garanti.
bizlerin ofsayta dusecegi ve bir omur boyu da kolay kolay cıkamayacagı hadise.
başlık ilk görüldüğünde gerçek olduğu sanılıp insanı dehşete düşüren eylem. Allah'tan böyle birşey olmayacak.
tıklanma rekoru kırılacak eylemdir.
süslenmemiş yüzü bu ise http://www.magazin.com.tr/resimler/b%C3%BClent.jpg; verdiği frikikle göreceğimiz yer nasıldır kim bilir..