bugün

sorunun cozumunde akp icindeki en ilimli kisi.
görsel
ölen teröristlere ağlamaktan kalan vaktini kahinlik yaparak geçiren şahısdır.böyleleri türk devletini yönetiyor.üzülmemek elde değil.
http://www.haberfedai.com...ne-kehanette-bulundu.html
paris'te öldürülen 3 kadın pkk'lı hakkında üzüntü duyduğunu ifade eden hükumet adamı.

insani duygularının hakimiyeti altında kaldığını ve kendini pkk'lı kadınların yerine koyduğunu düşünürsek üzüntü duymasını normal karşılayalım hadi.. Peki ya 6-7 ay boyunca ülkenin doğusunda sürekli bir çatışma halinde bulunup zaman zaman hatta bazen çoğu zaman gelen şehit haberleri karşısında ne diyordu çoğunlukla bu adamcık ?

''üzüntü duydum, kınıyorum.. ..''

ne farkı kaldı şimdi bu ülkenin mehmetçik'iyle terör örgütü üyeleri arasında ?

Belki böyle yaparak o bölgedeki farklı partiye oy veren insanların gönlünü kazanırım diye ahmakça açıklamalar yapma gafletine düşüyorsunuz.

Yazık ulan size ruhsuzlar !
insanların haline acıyarak baktığı siyaset şeysi.
boş boş açıklamaları ile insanlar ''yazık la kimin çocuğuysa'' demekten kendini alamıyor.
yalamanın dozunu fazlaca kaçıranlardan!
Pariste ölen pkklılar için üzüntü duyduğunu belirten akp uşağı sanırım bu ilk gafı değil daha öncede vardı bir iki hatası.
görsel
Üzülmeden sorumlu devlet Bakanı.
(bkz: diyarbakır halkı cenazelerine sahip çıktı)
Cumhuriyetin ilk yıllarında kubilay'ı şehit eden (bkz: derviş mehmet) in torunu olup, Geçen dönem akp manisa bu dönem akp bursa milletvekili'dir. Sağcı liberal kimliğinin yanısıra gözyaşına sahip olamayan zırt sırt karı gibi ağlayan bi serefsizdir.
Edit: Gözüne mendil sokmak lazım
fethullah gulen'in ogrencisi oldugunu ota boka aglayarak belli eden siyasetci. Bi sunucu sarki soylerken aniden durup ilahi soylemeye baslamis, muhammedin dogum gununu kutlamis, arinc da Buna cok duygulanmis hala agliyor anlatirken, vay amk. kendimi cok tas kalpli hissettim.
ağlamadığı gün matematik bölümünden mezun olacağım, şahsiyet.
http://www.facebook.com/?...oto.php?v=408328469244769

---spoylır---

biz teröristle örgütle pazarlık yapacak namussuz ve ahlâksızlardan değiliz.

---spoylır---
amerika nın sayesinde bakanlık koltuğunu işgal eden demagog tur. yoksa kim bakan yapar bunu.
http://galeri.uludagsozlu...t-ar%C4%B1n%C3%A7-384057/
Bir gün televizyonda program sunarken şarkılı bir eğlence programında herkesin kendinden geçtiği bir vakit, o bir an duraksadı ve dedi ki (Yarın Peygamber Efendimiz'in doğum günü. Ben O'nu çok seviyorum ve lütfen O'na saygı duyalım) dedi. Zannediyorum, çok fazla eğlence ortamında olan ve yaşamı gereği çok fazla alkol tüketen bir insandı. Bu olay üzerine gördük ki bizim en günahkarlarımız, en yaramazlarımız bile Peygamber Efendimiz'i çok seviyor." lafını eden siyasetçi kişilik. evet belli seviyorlar da sen ne kadar seviyorsun o hiç belli değil. adam açıktan içiyor görüyoruz günakkar oldu diyelim. siz neler yapıyorsunuz? siyasetçiler neler yapıyor? bu kadar yetkiyi, gücü nerelere nasıl kullanıyorlar? siz ne kadar sevapkar, ne kadar yararsınız ki? işte bu ettiği cümle bile bülent arınç ve onun gibilerinin zihniyetini açıklamaya yeter. anlayana başka söze gerek yok.
(bkz: adalet sarayları yaptık ama adalet arıyoruz/#18493411)
duygusallığı siyasette kullanan bir şahıs izlenimi veren akpartili. bir de başbakan'dan Çok Çekiniyor.
gülümseyerek konuşmasını çok yapmacık bulduğum TBMM başkanı.
" dağdaki eşkıya; biz devletle anlaştık o yüzden ateşkes temin ettik diyor. dağdaki teröristin lafına inanacaksın ama 35 yıllık, turgutlu daki kardeşimizin tanıdığı bülent arınç ın sözüne bakmayacaksın. bu vicdansızlıktır. biz teröristle pazarlık yapacak namussuz ve ahlaksızlardan değiliz"

pazarlıklar ortaya çıkınca ise,

"imrali ile hükümet değil devlet görüşüyor"

böyle kıvırabiliyor.
ülkenin en samimiyetsiz insanıdır. ağlamalar, zırlamalar, nazik konuşmalar arkasındaki sinsiliği en rahat gördüğüm insan.
cilvegözü sınır kapısında meydana gelen patlamada aracın suriye tarafından geldiğini söyleyerek ne kadar usta bir siyasetçi olduğunu kanıtlamış akp'li şeyi,

aynı konuşmada muhalefet yetkililerinin olayla ilgili yaptığı açıklamaları ise soruşturma devam ettiği için yersiz bulmuş ve eleştirmiştir. komik.
görsel
Başbakanın yerden yere vurduğu Muhteşem Yüzyıl'ı överek cemaat adına gol atmaya çalışmıştır.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22645846.asp
hicbir zaman sevmedigim ve sevmeyecegim, yalanci aglamalariyla unlu devlet adami.