bugün

gülüşü süper olan ünlülere dahil olup ses tonu mükemmel insan.
Bakışları bir acayip sanki, ağlaması, sesi, gülmesi de bu adamdaki şeyi daha çözebilmiş değilim. sadece "Esmer karizması" değil başka bir şey.
twitter'da takip ettiğim kuzey güney dizisinin güney'i olan çok yakışıklı oyuncu. esmer erkekleri daha çok beğendiğimden midir bilinmez ama kıvanç tatlıtuğ bana fazla sarı ve yabancı gibi geldiği için buğra gülsoy daha bir bizdenmiş gibi duruyor. daha sempatik gözüküyor.
kızlar için yoklukta varlık.
emre erkan denen arkadaşla rol icabı da olsa dudak dudağa öpüşebilmiş oyuncu. iyi ki yerinde ben değildim. o ne iğrenç öpücüktür lan!

bu öpücükten hoşlanan erkeklerin(!) midesini s*keyim. sökeyim yani.
bu herife biri ''adamım, konuşurken, gülerken falan ağzını büzünce çoğoş oluyon bak. hep öyle takıl.'' mı dedi, ne dediyse artık paso tavuk götü modunda lan ağzı. az rahat a.q.
taş gibi çocuk. allah sahibine bağışlasın.
boynu olmayan dizi oyuncusu. bi bakın allasen.
kıvanç tatlıtuğ'dan daha yakışıklı bulduğum güney. yoksa kuzey miydi? neyse "kuzey güney" işte. *
vuralken yakışıklı bulduğum, güneyken beğenemediğim oyuncu. hep vural kalacak benim için.
seri katillerin niye seri katil olduklarını sorgulayan bir tiyatro oyununda oynayan oyuncu.
(bkz: hayattan rengi alın geri neyi kalır ki) ...
sabahın köründe televizyonu açmamla unutulmaz adlı zamanının bitmek bilmeyen dizisinde tolga karakteriyle izlediğim oyuncudur. buğra gülsoy un oyunculuk konusundaki gelişiminin en önemli kanıtlarından sayılabilir bu dizi.
güzel ama çekici olmayan burcu kara'dan ayrılmak üzere olan kişi.
sakin görünüşlü çılgın adam. doğal olarak yürütemedi evliliği.
bade işçil'e yazıyo diyolar.

http://magazin.haberturk....7224-tehlikeli-yakinlasma
hava alanı gibi bir alnı olan kişi.
oyunculuk konusunda sınırsız yetenekleri olan,kibar insan.
kıvanç tatlıtuğ'a karşı oynayan bir kişi.
egosu sağlam olmalı.
genetik bir yakınlığı var mıdır bilemem ama kendisini özellikle yahudi erkeklerine benzettiğim şahıstır.kaşları,gözleri,saçı,kafa yapısı,yüz hatları....bütün bu fiziksel özellikleriyle daha çok semitik bir aidiyeti yansıtmaktadır.
eski hali berk hakmanın yeni haline benzeyen oyuncu.
losttaki hiç ölmeyen richard'a benziyor.
oyunculuğu çok iyidir. karizmatik ve yakışıklı bir şahsiyettir ama kuzey-güney'deki haliyle tabi ki!
kenisini ilk hepimiz birimiz için adlı dizi de nazım karakteriyle televizyonda gördük.
videoda belli olmuyor ama fragmandaki sevgilisinin arkasından ağlama sahnesi o kadar etkileyiciydi ki sırf o yüzden diziyi izliycem dedim ama genel olarak dizideki oyunculuklar kötüydü. zaten dizi de kısa sürmüş 5 bölüm galiba.

http://www.youtube.com/watch?v=O_kFdvK_EZE
yakışıklılığı beni bağlamıyor ama günlük yaşantısında en azından katıldığı programlarda son derece efendi ve kibar görünüp nasıl oluyor da çekimlerde aslan kesiliyor, evrim geçiriyor dedirten kişilik. dizide oynadığı role bakıyorsun kendini gerçekten unutmuş. karakter neyse kendisi de o karakterin yapısını, hayatını tamamiyle benimsemiş. işini sevdiği belli. bunu bir hobi olarak yapıyor olmalı.

http://www.youtube.com/watch?v=FmjU3LIxevM

kuzey güney den sonra başrol oynadığı trt deki dandik bir diziye bakınca tabi bir underrated kalma durumu var yine. hak ettiği yerde gerçekten değil ya da ben anlamıyorum bu işten. kötü ya da az-kötüyü oynayanlar zaten genelde hak ettiği yeri bulamazlar. filmde ya da dizide ön planda olsalar bile film sonunda seyircinin gözünde arka planda kalırlar. seyirci film bittikten sonra kahramanı hatırlar her zaman. gerçi "güzel günler göreceğiz" de iyi bir karakter oynuyordu. ama bu sakin ve efendi adamı özellikle haksızlığa uğrayıp baş kaldırdığı sahneler şahane ötesi. dandik türk dizilerini geç sinemada bile zor bulabileceğiniz bir oyunculuk var. hele ki can sıkıntısından durup dururken aklıma gelip, bulabilmek için bir saat uğraştığım öyle bir sahne var ki akıllara zarar. ben gerçekte böyle cinnet geçirsem bu kadar gerçekçi olur muydu acaba diye düşünmedim değil. bu adama ver rolü, sabah akşam evinde yatağında sokakta neyse oynadığı karakter kimse onun yaptıklarını yapar onun düşündüğü gibi düşünür herhalde. işte, -bana rağmen evlenecekler anne-

http://www.youtube.com/watch?v=deyHg68qGwQ