bugün

şu ana kadar sözlükte başlığının açılmadığını görerek şaşırdığım iş merkezi, bursa uluslararası tekstil ticaret merkezi'nin kısaltması *

etrafında 5 katlı iş merkezi bloklarının bulunduğu, bunların yanında ise bursa'nın en yüksek binasının yükseldiği iş merkezidir. pricewaterhousecoopers şirketinin de bir ofisi bulunmaktadır bu binada.
bursa'nın en da$$ahlı binalarından birisi olan, bursa uluslararası tekstil ticaret merkezi. kiraları da kol gibi olup, o mahalin en bilindik yapılarından birisidir.
kimi zaman, özdilek'e gidecek bir kişi dahi, direk özdilek yerine, ''ben buttim'in oraya gidiyorum'' diyebilir..
parası çok doğulu tekstilcilerin mekanı haline gelen, ayrıca ne kadar tokatçı firma varsa bünyesinde barındıran, plaza katları hariç diğer iş merkezlerindeki dükkan kiraları yok denecek kadar az olan, birçok işyerinin boş ve tabela işyeri olduğu ticaret merkezi.
110 metre yüksekliğindedir.
Plaza bina adı verilen cam gökdelen 98 adet ofisten, çarşı bina denilen, 5 bloktan oluşan iş merkezi ise 1579 adet ofisten oluşuyor. Kiraları oldukça makul fiyatta olan bu iş merkezinin en güzel yanı yeşil alanının fazla olması. Ayırca ilginç bir mimariye sahip camisi görenleri biraz şaşırtıyor.
antalya da ki pek çok tekstilcinin çalıştığı, bizim de başlıca gelir kaynağımızı oluşturan şirketleri barındırır.
her pazar günü arkada bulunan park alanında 2. el oto pazarı yapılan mekan..

herkesi bekliyoruz..
Artık oto pazarı yok ve bulunduğu muhitte kendisini gölgede bırakacak inşaatlar başladı. Ama hala yeşil alanları, bol park yerleri ve tuhaf camisi mevcut
Biraz önce önünden geçtiğim yerdir. Yalova yoluna yakındır. Çevre yoluna da yakındır.

Karşısında, hilton vardır, lakin almira Ankara yolundadır.

Gariptir.