bugün

dünya yörüngesi kayması sebebi ile burçlar değişmiş.

işte yeni burç takvimi:

oğlak: 20 ocak-16 şubat

kova: 16 şubat-11 mart

balık: 11 mart-18 nisan

koç: 18 nisan-13 mayıs

boğa: 13 mayıs-21 haziran

ikizler: 21 haziran-20 temmuz

yengeç: 20 temmuz-10 ağustos

aslan: 10 ağustos-16 eylül

başak: 16 eylül-30 ekim

terazi: 30 ekim-23 kasım

akrep: 23 kasım-29 kasım

yay: 17 aralık-20 ocak

yılan: 29 kasım-17 aralık
aslan yine aslandır. hiç öyle şey mi olur kırk yıllık insanın huyu mu değişecek?
(bkz: yaran zaytung haberleri)
Burçlara göre karakterini belirleyen insanlar var ise onların durumu çok daha kötü. Heleki bağımlılar var tamamen büyük bir yıkım ve kıyım.
dünya salaklarının son zırvası ve inanışı.
(bkz: can çıkar huy çıkmaz) * * *
bak burda yapılmışı var.
(bkz: burç kayması)
(bkz: yapma bunu volkan yapma bunu)
burçlara ciddi ciddi inanalar da mal burcundanmış doğum günü ne olursa olsun.
ohhh, yürekten söylüyorum burçlara kapılmış insanlara;
girsin!

bakalım şimdi hangi role bürüneceksiniz. hangi olmadığınız insan olacaksınız. yapmaktan utandığınız şeyleri yapmak için ne kılıflar bulacaksınız?
kendinizi nasıl pazarlayacaksınız?
http://nelsonhaha.com/

'karakterini burcuna göre şekillendirmek, karaktersizliktir.'
beni en sevmediğim burca yollayan burç kaymasıdır. ne demişler gülme komşu burcuna gelir kendi burcuna.
ikizler olmak zorundamıyım dememe sebep olan haber. seçme şansımız yokmu? ben her gün değişmek istemiyorum sanırım.
son 1 ayda karakteristik özelliklerimin birdenbire tuhaf şekilde değişmesinden dolayı zaten çoktan fark ettiğim olay.

işin beni şaşırtan yanıysa diğer insanların bunu yeni fark etmeleri.
burçlar kaymış diyorlar. buna da bir yorumum var benim. eksik kalmasın bu konuda. 40 yıllık zifti kaynatsan olur mu şeker, cinsine yandığım cinsine çeker. 40 yıllık çapkın koç burcunu kaydırsan olur mu bir ikizler....cinsine yandığım koçu gene cinsi koça çeker. bonus+ herkes hissettiği burçtadır.
(bkz: #10547653)
karakter burçlarla belirlenecek olursa eğer dünyada yalnız 12 karakterde insan olurdu.
yaydık yılan olduk iyi mi, yeni bir hayvan olacaksaydı bari kaplumbağa falan olsaydı.
Bu değişmenin asıl sebebi küresel ısınmadır. Eşek burcuna geçenlerde ise kanser riski çok fazla.
4 ocak doğumlu olan bendenizin burçsuzluğa düşmesine sebep olacak durum.
Hertürlü aslanız dedirten takvimdir.
Oğlak burcuyken akciğer solunumu yapıyordum ama şimdi yay olduk, işler değişir.
Oğlak burcu olamam ben, kan davası çıkarırım.

Ayrıca olmaz öyle şey.
yengeç burçları ve balık burçları farklı burçlardır. bu kişiler değiştirlemez hep aynıdır duygu manyağı.
yıllardır terazinin verdiği havayla takılırken şimdi başak olmanın ezikliği fena çarptı.
yine boğayız, yine gururluyuz, yine hırslıyız, yine mutluyuz, yine kendimize inanıyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar