bugün

genelde tüm insanlar için geçerli tespitlerdir. sonra da "aa bak ne kadar da aslan burcuyum, meğer ben doğuştan kovaymışım, benim ruhum balık" deyip onaylıyoruz.
Boga burcu serinkanlidir yeter ki huzurunu bozmasinlar , bozuldugu an bozani elinden kimse kurtaramaz .
Koç : benim dediğim olacak senin fikirlerin önemli bile değil.
Delinin biri taş atıyor ardından entry yağıyor ikizlerim ve sen şerefsizsen kin tutarım ve vazgeçmezsen bu huyundan sittinsene kinim bitmez.
ikizler burçların anasıdır.
ikizler ve terazi mi saf.

Başlık sahibini linç edin lütfen ya.

Hayatımda ikizler ve terazi kızlarıyla çıkmamak gibi bir prensip edinmişim adamın yazdıklarına bak. Durduk yerde almadım bu kararı tecrübe ile sabit. inanmayan tecrübe etsin sonra gelsin bu entry ti artılasın.
Yengecim ve ölene kadar kin tutabilirim. Belli etmesem de yanlışları unutmam.
doğru tespittir.maalesef sonsuza kadar kin tutabilecek potansiyele sahibim ve büyüyünce ya mafya ya ajan olacağım.

ayrıca dünyadaki en yakışıklı,yetenekli,genel kültürlü erkekler yay burcuna mensup genellememide yapmadan gitmeyeceğim.
boğa ve kova burcu en aldatmaya yönelik iki burç diyebilirim. hatta aldatıp hiç çaktırmayan burçlar.
Koç: karizmatik ,bencil
Boğa: yemeğe düşkün,iyi konuşmacı.
ikizler: içi dışı bir, zeki, ciddiyetsiz
Aslan: gösteriş meraklısı, güçlü
Başak: ciddi, detaylarda boğulan, güçlü
Akrep: mükemmeliyetçi karizmatik, kindar
Kova: egolu, zeki,çapkın genelde kovalarda kibar.
Balık: melankolik, ince ruhlu kibar
Yengeç: sevgi dolu, alıngan ince ruhlu.
Bunlar yılların bana kattığı tecrübelerle harmanlanmış tespitler. Saygı duyun ahah. Belki işinize yarar. Sene 2017 burç mu kalmış rörörö. Ahah.
Boğa ve yengeç cidden doğru.