bugün

Boğa ve yengeç cidden doğru.
Koç: karizmatik ,bencil
Boğa: yemeğe düşkün,iyi konuşmacı.
ikizler: içi dışı bir, zeki, ciddiyetsiz
Aslan: gösteriş meraklısı, güçlü
Başak: ciddi, detaylarda boğulan, güçlü
Akrep: mükemmeliyetçi karizmatik, kindar
Kova: egolu, zeki,çapkın genelde kovalarda kibar.
Balık: melankolik, ince ruhlu kibar
Yengeç: sevgi dolu, alıngan ince ruhlu.
Bunlar yılların bana kattığı tecrübelerle harmanlanmış tespitler. Saygı duyun ahah. Belki işinize yarar. Sene 2017 burç mu kalmış rörörö. Ahah.
boğa ve kova burcu en aldatmaya yönelik iki burç diyebilirim. hatta aldatıp hiç çaktırmayan burçlar.
doğru tespittir.maalesef sonsuza kadar kin tutabilecek potansiyele sahibim ve büyüyünce ya mafya ya ajan olacağım.

ayrıca dünyadaki en yakışıklı,yetenekli,genel kültürlü erkekler yay burcuna mensup genellememide yapmadan gitmeyeceğim.
Yengecim ve ölene kadar kin tutabilirim. Belli etmesem de yanlışları unutmam.
ikizler ve terazi mi saf.

Başlık sahibini linç edin lütfen ya.

Hayatımda ikizler ve terazi kızlarıyla çıkmamak gibi bir prensip edinmişim adamın yazdıklarına bak. Durduk yerde almadım bu kararı tecrübe ile sabit. inanmayan tecrübe etsin sonra gelsin bu entry ti artılasın.
ikizler burçların anasıdır.
Delinin biri taş atıyor ardından entry yağıyor ikizlerim ve sen şerefsizsen kin tutarım ve vazgeçmezsen bu huyundan sittinsene kinim bitmez.
Koç : benim dediğim olacak senin fikirlerin önemli bile değil.
Boga burcu serinkanlidir yeter ki huzurunu bozmasinlar , bozuldugu an bozani elinden kimse kurtaramaz .
genelde tüm insanlar için geçerli tespitlerdir. sonra da "aa bak ne kadar da aslan burcuyum, meğer ben doğuştan kovaymışım, benim ruhum balık" deyip onaylıyoruz.
Kız tavlamak için kullanılan bir bilim scriptidir.
(bkz: koç burcu) 24 saat falan değil çok güzel kin tutarım.
Boğa burcu o kin ile sizi bile yer azizim gördüğünüz yerde kaçın. Geleceğin obezidirler. Hah sevecekseniz ormanlar kralı aslanı sevin. Aslan kükrer öfkeden ama saman alevi gibi söner.
Bir Başak burcu olarak senelerce kin tutabilirim. Bir hata görmeyeyim sittin sene unutmam. Yani böyle yazıyorlar diye tüm aynı aralıkta doğanlar aynı mı oluyor. Ehe komik.
"akrep burcu ya mafya ya ajan olur." demiş allah'ın bir veli kulu.
Özür dilemeyin ne lan. Hayır, kabul etmiyorum. birincisi, oğlak kinci değildir. ikincisi, özür dilendiğinde olanları görmezden gelmeyi bilir. Gayet mantıklı insanlardır lütfen.*
yengec burcu hiç unutmaz. sakın yanlış yapmayın. ömür boyu önünüze getirir.
Kova burcunun siniri, öfkesi saman alevidir. Kin bile barındırmazlar içlerinde. Sinirliyken elleşmeyin yeter!
boğa burcuna atılan alenen bir çamur'dur.

kin mi?
o ne ki?
aslan tamamen yanlıştır. aslan kin tutmaz. kin tutacak şey bırakmaz içinde çünkü ağzına geleni söyler.

(bkz: ben)
Boğa burcu: Çok kinciymiş, eh haksız değiller. ikizler ve terazi en saf olanlar. *

görsel
balık > aşırı duygusal .
aslan burcu mükemmeldir, gerisi teferruattır... zodyaktaki onikiyi tamamlarlar.
Bence ilerde çocuğunuzun akrep olmamasi için elinizden geleni yapin. Hatta baktiniz akrep oluyor hemen aldirin.