bugün

bursaspor'un spor toto türkiye ligi maçlarından sonra şampiyonlar liginde manchester united ile bursa'da karşılaşmasını hazmedemeyen kişilerdir.

onlara göre bir anadolu takımı dünyaca ünlü bir takım ile nasıl karşılaşabilir.
(bkz: görmemişin şampiyonlar ligi maçı olmuş)
(bkz: anlata anlata bitirememiş)
küçük takımlar yendikleri büyük takımlarla büyük takımlar ise kupalarla övünürler, daha da küçük olan takımlar ise büyük takımlarla yaptıkları maçlarla övünürler türünden bir yaklaşımı çağrıştıran cümle.
zamanında 5-6-7-8- gol yiyip gelen süper 3 büyükler, gol atamadan ya da puan alamadan gruptan dönen 3 büyükler, şampiyonlar ligi ön elemesinin ön elemesini geçemeyen (elendikleri takım valencia rangers'tan 4-5 gömlek alt) 3 büyükler varken gel de bursa'nın maçını hazmet.

zordur; transfere trilyonlar harca.. dünya çapında topçu getir, hoca getir, en büyük statlar sende olsun ama gel bir anadolu takımının şampiyonlar ligi maçını seyret.. nasıl hazmetsinler?? bir kasa soda içilmesi gerek..

ben bursaspor taraftarı değilim ama anadolu takımlarını severim..

helal bursa.. diğer anadolu takımlarına örnek olman ümidiyle bol şans müdür.
nasıl karakterlere sahip olduğu merak edilen insancıklardır.

ulan ne hazımsız adamlarsınız... bursaspor' un yanında olan, destek veren kişi sayısı çok. ama neden karşısında olalım yahu ? sebep ne ?

okuyoruz entryleri " 10 yerler, tecavüz olur, zevk almaya baksınlar..."
siktirin lan !

sonuç olarak bu adamlar bizi temsil ediyorlar mı ? evet. destek olmamız beklenir bence. hadi destek olmayı da geçtim, bu karşıtlık neyin nesi ? sebebi ne ? fenerbahçe, galatasaray ya da beşiktaş taraftarları vardır hani. lig maçı olsun, avrupa' da herhangi bir mücadele olsun, rakip takımın başarısını istemez hatta rezil rüsva olmasını ister. yerli / yabancı rakip takım gol yedikçe kendilerinden geçip zevk çığlıkları atarlar. ırkçı değilim faşist, değilim ama eğer bir türk takımıysa mücadele eden, bırakın karşısında olmayı, desteğimi esirgeyecek değilim. destek ol derken forma al demiyorum, maça da gitme hatta istersen izleme maçı yahu ! ama çıkıp da şöyle yenerler böyle rezil ederler deme be adam.

özetle, sikeyim sizin taraftarlık anlayışınızı, milliyetçilik anlayışınız. hazımsızlığınız için soda için, boş şişeleri de fantazilerinizde kullanırsınız.
(bkz: süper ligdeki bursaspor gerçeği)