bugün

uludağ sözlük fenerbahçeli populasyonunda gözle görülür bir düşüş yaşanmayacaktır. zira iddiaya girenler sözlüğe fazla katkısı olmayan, muhtemelen feyk hesap sahibi kullanıcılardır. ama fener için yırtınan birçok yazar bu işi ya görmezden ya duymazdan gelmiştir.
hayat ne garip vapurlar falan...
bir bursasporlu olarak objektif bakmaya çalışıyorum;çıkan sonuç zor maç..
fenerbahçe çok iyi gidiyor hava yakaladılar,trabzonla ara açılsın istemiyorlar ve geçen sene olanlardan sonra hırslı olacaklarını düşünüyorum
bursaspor atılan imzalar gerçekten klüpteki havayı değiştirdi;kötü gidişe dur diyebilecek bir takım(puan kaybetmeyi devamlı hale getimeyecektir) ve büyük maçlarda oyuncular daha hırslı sahaya çıkacaklardır
sonuç ne olursa olsun muhteşem seyir zevkiyle sezonun ilginç maçlarından olması muhtemeldir..

(bkz: galatasaray küme düşerse sözlüğü bırakırım)
(bkz: risk budur)
(bkz: bursa fener maçı berabere olursa sözlüğü bırakırım/#11315638)
yerinde bir iddiadır.

bursa fener yenirse, yenemezse bursa fener, fenerbahçeyi, ve yenilse bursasporu anında sildiririm kendimi!

hodri meydan!
geçen sene bursaya kıyak yaptık, bu sene de onlar bize kıyak yapacak inşallah.
tita ve necati' ye 90 dakika boyunca iyi markaj yapmak gerek. yapışacaks... pardon, yanlış başlığa gelmişim. olasılığı yüzde 90 bu arada bahsin. bir tarafta en formda süper lig ekibi, diğer tarafta geçen seneyi mumla arayan son şampiyon. belli olmaz ama veda yazısı hazırlansa iyi olur.
ayarı vermiş yazarın iddiası. tutunca kimse uğramaz olmuş, oysa tutsaydı civcivler doldurmuş olacaktı burayı şüphesiz.*
bu arada iddiayı kabul eden civcivlerin hakikaten sözlüğü bırakacağını düşünen var mı?
bu adamın taktir ettigim ikinci entrysi.
fb için kötü günlerin başlangıcı.
bunu demekten nefret ediyorum ama adam haklıymış beyler.
not:kendisini her ne kadar sevmesemde cesaretine hayran kaldım orası ayrı.
öncelikle şunu belirtmek isterim ki maçın skorundan son derece üzüntülüyüm...zira yenmeliydik, kazanmalıydık, fenerbahçe'yi tüm türkiye'ye yine rezil etmeliydik...
denedik olmadı...yapamadık...

bu bahsi ortaya koyarken öncelikle şunu çok iyi biliyordum ki bursa kent olarak fenerbahçe maçına hazırlanıyordu, hatta haftalardır kaybettiğimiz puanlarda rolü olan bu camiaya bileniyordu.
ve şundan emindim ki biz fenerbahçe'ye yenilmeyecektik...
yenecektik diye kesin konuşamadım zira götleri başları ayrı oynayan hakemlere hele hele fenerbahçe maçında güvenemezdim...
şayet bu maçı bir yabancı hakem yönetiyor olsaydı emin olun başlığı "bursaspor fb'yi yenemezse sözlüğü bırakırım" şeklinde açmaktan bir dakika bile imtina etmezdim.
gün olur bizim hakemlerimiz de adil olurlarsa o şekilde bir başlık da açacağımdan emin olabilirsiniz...

herneyse...
bazı kendini bilmez arkadaşlar beraberlik de senin olsun falan gibi laflar etmişler. zinhar kabul etmiyorum...kimsenin hesabını silmesine, sözlüğü bırakmasına gerek yoktur...
herkes bundan sonra haddini bilsin yeter...fenerbahçe futbolcuları ve teknik heyeti bugün bursaspor'a karşı saygı duyduysa ve çekinerek mücadele ettiyse, taraftarı da bu saygıyı duymalıdır. duymayanlar da entry silme şenliklerine katılabilir...

unutmayın ki son şampiyonla oynadınız...

saygılarımla...