bugün

(bkz: yeşil)
ancak bugün böyle bi dinlenme tesisi soğuğu var.
Gayı ve travestisiyle meşhur Türk şehri.
akşam trafiği berbat olan sevgili memleketim. bilhassa izmir yolunun ve ankara yolunun trafiği akşamları hiç çekilmez. şehreküstü, atatürk caddesi ve heykel'den hiç bahsetmiyorum bile...
mecburen bulunduğum şehir. bira içmeyi seven hoşsohbet beyler mesaj atabilir zira şehriniz cidden çok boktan. sıkılıyorum
Partiden bağımsız olarak, tüm ilçe belediyeleri tarafından son 2 yılda sokaklarında garip bir kazı işlemi gerçekleştirilen şehrim.

Nerden meşhur oldu, neye hizmet ediyor, kim böyle bir yol kazım şekli geliştirdi bilmiyorum, yolun akışına dik, 20 cm genişlikte kazı yapma boku peydah oldu bursada. -muhtemelen yolun bir yanından diğer yanına boru ya da kablo geçirmek için yapıyorlar- Düz yol, viraj, yokuş vb. hiç farketmiyor, her yere bu şekilde kazı yapıyorlar. işin ilginç tarafı, kazı yaptıkları yeri tekrar asfaltlama zahmetine de girmiyorlar, üstüne biraz stabilize dolgu yapıp bırakıyorlar. Tabi dolgu ilk yağmurda akıp gittikten sonra, geriye hiçbir şekilde manevra yaparak kurtaramayacağınız, lastiklerin lok diye girip çıktığı bir kanal ortaya çıkıyor.

Abartısız 2 yıl önce kazılmış, hala asfaltlanmamış bir sürü böyle yer biliyorum. Kazı yapmak için seçtikleri noktalar da özellikle belirlenmiş gibi, trafiğin durumu nedeniyle genellikle yavaşlayıp sakin bir şekilde üzerinden geçemeyeceğiniz yerler, ya da yokuşlar.

Özellikle gemlik ve nilüfer ilçelerinde çok var bu tarz kazı yapılmış noktalar.
2 ay önce bulunduğum güzel lokantaları olan şehir.
iskenderi güzel olan yer.
üç beş yıla istanbul trafiğini geçecek olan şehir. ha bir de ulaşımın en pahalı olduğu şehirdir artık.
18 yıl yaşadığım memleketim toprağını sevdiğim.
görsel Belki medellin degil ama memleket be!
iskender kebabın en kötü yapıldığı yerdir.
Yalova ya da balıkesir'e bağlanması gereken şehirimsi.
Eğitim sebebiyle bulunduğum şehir.

Gerçekten çok güzel bi şehir.
bok gibi şehir.
Cocukluğumda bayılırdım buraya gitmeye hala da bayılırım. Araç kullanmadan şehir mezkezi gezilebilir daha büyük bir nimet var mı?

Bir de kar varsa dağda mis mis.
Yaşaması güzel şehir.
Uludağ'ına ilk karı düşmeye başlamış şehirdir. Bir de Teleferik ile çıkıldığını düşünürsek efsane deneyim yaşatır. Winter is coming.
türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri aynı zamanda istanbul'u aratmayan karmaşık bir trafiği vardır.
türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri aynı zamanda istanbul'u aratmayan karmaşık bir trafiği vardır.
Lisede hayalini kurduğum şimdi ogrencisi oldugum uludag universitesi tip fakultesinin bulundugu şehirdir.
karmaşık trafiğini düzensiz yol düzenlemesine ve tabela eksikliğine borçlu olan güzel şehir.

yoksa kalabalıktan değil.
sabahları çok soğuk olan şehir.
Özlediğim şehirdir. Şimdi bu saatlerde heykel'de çay poğaça yapmak vardı...
Dolmuş beklerken donduğum şehir.