bugün

anket yapılsa çoğunluğun bursa 'yı seçeceğini tahmin ettiğim karşılaştırmadır.
cadde ve nişantaşı kızlarını toplasan, izmir ve bursa kızlarını ezer. Burası istanbul hacı.
(bkz: bursalı kızlar)
(bkz: bursa çocukları)
Taş olan kazansın.
bursa kızı: darpaça kot altta konvers
izmir kızı: mini etek ayağında babet
istanbul kızı: bilekte çanta üzerinde kürk yelek ayağında ugg elinde iphone.
artık hangisi sana uygunsa..
bursa travestisi olabilir aralarda ondan kazanır.
izmir kızı diye birşey yok. gözlemlediğim kadarıyla karşıyaka kızı diye birşey var ki bunlar gerçekten bakımlı güzel kızlardır.istanbulda istanbullu olup güzel kız denk getireniniz varsa tebrikler. kim bilir nereden göç etmiş oraya istanbulun kızları ama bu kızlar aksanlarını düzeltip konuşmayı kaptığında alır götürür sizi tehilikelidirler. gel gelelim bursaya... yani hepsi güzel ve bakımlı demek doğru olmaz ama güzel kızların orta derecede olduğu şehirdir. seçme şansım olsaydı karşıyakayı tercih ederdim kız konusunda sevgili sözlük.

edit: tabi kalbimi çalmış olan kız bursa kızıdır ama yapacak birşey yok yaşandı bitti.
ne bursa ne istanbul nede ankara kızları hiçbiri izmir kızlarının eline su dökemez.
kişiden kişiye değişebilen durum, izmir kızları ne kadar güzel densede abartılacak çok güzellkleri yok.istanbulda kesimden kesime göre değişiyor, kendiSine ne kadar çok bakarsa insana güzel görünüyor. bence en güzel kız bursa'da. NEDEN Mi SEVDiĞiM KIZ BURSALI. ONDAN GÜZELi VAR MI.*
http://www.youtube.com/watch?v=0qzSRa_obK4
bana daha yakın olan daha güzeldir anlayışıyla tamahkar oluyor bursa kızları diyorum.*
Chevrolet Camaro vs Dodge Challenger vs Ford Mustang ile aynı mantıkta ve sıralamada ki karşılaştırmadır.
kendine has özellikleri vardır. seçim yapmak oldukça güçtür.
gördüğün yerdir önemli olan:

-istanbul'un trafiğinde,
-bursa'nın bulvarında karşılaşmak başka,

-izmir'de kordon'da biranı yudumlarken onunda karşında içkisini içerken görmek bambaşka.

sonuç: izmir akar
istanbul'da bir tane, izmir'de iki tane, bursa'da hiç yok bilmecesinin cevabıdır.
gereksiz kıyaslamadır.
hepsi de güzeldir efendim. Bunların arasına ankara kızlarını da ekleyin hatta.
izmir kızları forever.
istanbul kızları uyanık olur olayları siklemez
bursalı kızlar sesli osurur
izmirliler sessiz osurur
Bursa kızı alır, çünkü bursa kızı serttir çekicidir ve gerçekçidir. Acı ne demek bilir.
bursa kızlarının çıkarılması gereken versustur.

diğer ikisi kendi aralarında eğlensinler.
hatalı versustur.

doğrusu

(bkz: bursa kızları v istanbul kızları v izmir kadınları).
izmir' in kizlari dunya çapindandir amk turkiyede de muadili yoktur.
Istanbul kızları eh, izmir kızları yani, Bursa kızları afettir afet.

Atara atar
gidere gider
bursa kızıyız
Herşeye yeter

La la laa laayy...
istanbulda nereye gittiğiniz önemlidir izmirde karşıyaka kızlarıdır bir tek. bursa yorumum yok fakat istanbuldaki kızlar nerden geliyor bilmiyorum ama kız halimle ben bile güzellliğe bak diyorum sık sık.

Edit:trakya kızları bu kıyaslamada nasıl olmaz ayrıca.