bugün

aslında bunun kızı erkeği yok, her türlü iğrenç bir görüntüdür ama konu kadın kısmısı olunca daha büyük bir tezat mı oluyor nedir, feci diskiniyor insan. burnunu karıştırıp tatakları çoğunlukla oturduğu sandalyenin altına istifleyen kızdır. öüğk, pif kişi.
hayatımda hiç görmediğim kızdır, en iğrenci bile yapmıyor o derece pis bişey. ha çocuklarda görülüyor mu, görülür tabi.
kendisine rastlanamamıştır ama varsa, muhtemelen kışlık yakacağı temin için düşmüştür bu kötü yola.
karşınızda yapıyorsa bunu hemen uzaklaşılması gerekn kızdır.
kendine son model corvette marka araba kullanırken, yeşil otobüsten bir taraftan malum bayanı * kesmektiydim ki o da ne, genelde biz erkeklerin araba kullanırken yapıldığı iddaa edilen sondaj çalışmaları o hoş bayan tarafından da yapılmaktadır. o anda tüm şefkim kaçmıştır. ole bir hatun ole bir arabayla giderken. * * *
güzel buldukları kızın sıçmasını bile doğaüstü bir olay gibi gören zihniyeti şoke eden olay,hoş değildir,orası ayrı.
burnunun içi kaşınmış olan kızdır, insandır sonuçta.
şu mıslararın armağan edilmesi insan..

ey sümük
burnumdan çıkardım seni
şimdi parmağımın ucundasın
bakıyorum sana
sen de bana bakıyorsun
bu bir efendinin köleye
bir kölenin efendiye bakışı mı?
tırnağıda uzunsa...
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
saat yönünde karıştırıyorsa içine kapanık ve kendi dünyasında yaşamayı seven kızdır.

yok saat yönünün tersine karıştırıyorsa sosyal, etrafında sevilen enerjik bir tiptir.

(bkz: sikko özelliklerden karakter tahlilleri vol 1)
yiyeni de var bunun ama yaşı daha küçük büyüyünce geçer ablası.

aslında ne pis merettir kendisi ben ne insanlar tanıdım bağımlısı olan, yapmadan duramıyor.
eminim bu kız pembe sıçmıyordur.
kimse görmüyorsa sorun yok diyebilceğim hede.
ölmesini dilediğim kızdır. *
görsel
kesin bakire değildir. yoksa o parmak nasıl girecek oraya.
doğal kızdır. karıştırsın efenim, ben karıştırıyorsam o da karıştırmalı.
yolda yapmamalıdır bunu, iğrenç oluyor,
arabanın içinde görmedi beni ama ben ordaydım serseri. *
Tapılası hatundur .
Kızların narin ve nazenin varlıklar olduğunu düşünürsek, pek hoş bir davranış olmasa gerek.
burnunu karıştıran adamla aralarında hiç bir fark yoktur.
(bkz: pislik yapmasana be)
doğallıktan yana olan insan türüdür.
ağzının tadını bilen kızdır. bilim adamlarıdemiş ben demiyorum.
kızların burnunda sümük de mi olurmuş?

burun mu karıştırırlarmış?

ister istemez akla şu soru geliyor.

acaba sıçıyorlar mı?
burun mavi sümük pembeyse sorun teşkil etmeyecektir.