bugün

anayasa profesörünün attığı tweet. https://mobile.twitter.co...status/640984999894847488

--spoiler--
gebertilen teröristlerin muayenesi mutlaka yapılmalıdır.görülecektir ki,önemli bir bölümü sünnetsiz.uyan kürt kardeşim ne olur uyan artık.
--spoiler--

hahahasiktir mevzu pipiye geldi, burhan çıldırdı. uzun adamın gündemi dağıtmaya yönelik bir stratejisi de olabilir, muamma.

-burhan sosyal medyada hemen dikkatleri dağıt.
+tamam abi, bana bırak.

edit: uzun adam fanları hunharca eksiliyor. suç bastırmak yaşam felsefeniz zaten amk.
Ahahhahahahahahha ya gördüğümden beri anıra anıra gülüyorum, Twitter ve Türkiye alemlerinin en gerizekalıca tespiti sanırım.

Ps. Eksileyen andaval, beyinsiz, tatlı su siyaset severleri ulan koskoca profesöre siz yakıştırdınız mı böyle bir tweeti her şey bitti de sıra çük bekçiliğine mi geldi ? Ermeni mi demek istiyorsun Ermeni bunlar yaz geç nedir bu iğrenç yollardan anlatma merakı.
böyle günlerde güldüren bir twit atmış. sünnetsizlerle maya ben mi oturdum? cevap ver. evet.
Kaç teröristle münasebeti olduysa siz hesap edin artık!

Bunlara kalsa hiç görüşmediler, hiç aynı masaya oturmadılar!

Adamlar masanın altına bile girmişler de haberimiz yokmuş!
Ulan karşı çıkılır da bu laf doğru neyine karşı çıkıyorsunuz .
görsel
Bizi bu insanların yönettiğini gördükçe çıldırıyorum.

sanane milletin şeysinden?
Ben de hep bende olmayan ya da küçük olan şeyleri konuşurum. Saçım kısa mesela uzun saçlara özenirim.
iyi benzetme yaptım bence.*
Tweet sahibini sev ya da sevme ama yıllardır bilinen bir gerçeğe dikkat çekmiş, gayet yerinde ve doğru bir tweettir.

Edit: imla
çük profesörü.
Tweet sahibini her ne kadar Sevmesem de yiğidi öldür hakkını yeme derler. Doğru bir noktaya temas etmiş. PKK bir kürt davası değil, ermeni ve de israil davasıdır. Ne yazıkki bunu taraflar ya görmezden gelirler ya da inkar ederler.
muhafazakar kürt halkına bdp'ye oy vermemesi için atılmış bir tweet. ama yook olurmu bizim sik kafalı kemalistler illa salak yerine koyacak adamı. bi tek onlarda kafa var çünkü.
Salak salak yorumlar yapmayın amk.

Sünnetsiz adam sizi temsil eden değil, ermenidir demeye getiriyor adam.

Hala bok püsürük konuşuyosunuz.
(bkz: hmm)
aynen doğruyu söylemiş devlet adamının tweeti. bakın bakalım;

(bkz: haç çıkaran pkk lı)
bu devletin işi gücü kalmadı soysuzların s.kine bakmaya geldi sıra.
orada anlatılmak istenen mevzu başkadır. her zaman dillendiriyorum ergen arkadaşlarımız cahil kalmasın öğrensinler diye. bize düşmanlık eden, gezi parkında yakıp yıkan, dhkp-c ve pkk gibi örgütlere katılan ve destekleyenlerin kanı temiz kan değildir. ya ermeni ya rum ya da sütü bozuk başka bir tip olma olasılığı çok yüksektir.
sayın Kuzu'da buna değinmiştir ama çok zeki olduğunuz için anlamamışsınız.

http://www.sarizeybekhabe...raf-ediyor-video,992.html