bugün

login olur olmaz mona lisa başlığını -bakalım bugün ne girmişleeeeerrr- diye iç geçirip okumak, daha sonra dekolte giyip bakana kızan kadın başlığına bir ayar entrysi yazıp homurdanarak ekle tuşuna basmak ve entrynin solframede gelip gelmediğini ekrana yaklaşarak kısık gözlerle kontrol etmektir. daha sonra cinnet geçirip eksi verenlere napiysunnn acabaaaa diye isyan etmek de cabasıdır.
ayar verilecek yazar listesi hazırlayıp, entryleri girdikten sonra da yazarların isimlerini ''check it outtt..okeyyy'' diyerek işaretlemektir.
(bkz: pabucumun yazari)
(bkz: benimle bu şekilde konuşamazsın)
(bkz: eğlenmek)*
başlık: en guzel sarki sozleri

entry:ama olmıyii böyle ama olmıyii böyle. ben size anket açmıyin demedim mi. benim de sevdiğim sözler var ben yaziyor mıyim yazıyor mıyim. neden böyle yapıyorsunuz anlamıyorum anlamıyorum.

başlık tanım içermediği için silinir.

başlık:uludağ sözlük

entry:neden böyle yapıyor sınız?. neden beni dışlıyorsınız mod'lar neden anlamıyorum. ben de üniversite okudum ben de açıköğretim okudum. neden bana kötü davranıyorsunuz anlamıyorum.
(bkz: tirbiyesiz)
(bkz: ezerim ben o başı)
(bkz: daha küçücükken hırt kopartırım)
(bkz: niye öyle dedinki şimdi)
bak seni yıpratırım seni sevvvmiyorummm seni yıpratırım uzak dur entrylerimden ben entrylerimi seviyorum gammazcı gammmazzzcııı pabucumun gammazcısı.
''bende sözlük yazarıyıım benide aranıza alıın amaaa , hep beni dışlıyorsunıız hep bana tu kaka tu kaka''
(bkz: moderasyon sınıyo musun beni sınıyo musun)
zirve yapılacak zirveye 2xxx adet entrysi bulunan burhan altıntop çağrılmayacak.
buna kim inanır . tabi ki kadir inanır. ahaha çok komiğim biliyorum. ahaha.. ayrıca çoğ kızıyorum bağk.
ben de sözlük yazarıyım, benim de evim de pc var... benim niye zirveden haberim yok.ha.papucumun yazarları..
bir elimde gümüş kalemle klavye ile dooduysam benim günahıım nee.hep bana tu ka ka.
bi burhan altıntop kolay yetişmiyi hatırlatır en kısa zamanda kendi zirve toplantımıza hepinizi davet ederim.
not: zirveye herkez kendi sardığı zeytin yağlı dolmayı getirsin.( içine sarmısak konulmayacak. kokar o)
nişantaşından burhan altıntop. avrupa yakası dergisi genel müdürü.sevgiler.
başlık : burhan altıntop
bi elim de tolstoy bi elim de dosteyevski ile dooduysam benim günahım nee ifot.diyen yazar.*
b. altıntop. * nişantaşı sakini
(bkz: işin gücün geyik muhabbeti).
bende yazarım
benim neyim eksik
bende artı oy istiom ama
ben de uludağsözlük çocuguuyum beni burdan dışlarsanız saksısının yeri değiişen bir çiçek gibi olurum amaaa..lütfiin amaa
burhan altıntop karakterinin tipik özellikleri jestleri, mimikleri ve tonlamaları olduğundan, girilmesine pek imkan olmayan entrydir. ayrıca burhan altıntop ağzıyla yazmaya çalışmak, okuru o karakterden soğutmakta ve yormaktadır kanımca.
"sigara yasak ooolum.hökümet diyi " tarzı bilgi içeren entrylerden oluşur.
papucumun rockçısı.kööylüü.
altıntop tarzı edit örneği:
edit: bende üniversite mezunuyum, bende nişantaşında oturuyorum neden eksiliyorsunuz.
pis köylü gine hakkımda entry girmiş.
(bkz: ismail abi tarzı entry girmek) de hoş olurmuş yani.
sözlükte yazıyomuş bide bas git geri.
bende inivirsite çocuyum bende nişantaşında otiriyorum benide alın artık aranıza anaağmmmm!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar