bugün

Drogba ya dua etmesi gerekiyormuş. Niye? 2 gol kaçırmış da ondan. Aa-aaa? Forvet dediğin gol mü kaçırır lan.

Ulan insan dediğin yaratık nasıl bu kadar nankör merhametsiz olabiliyor, bu kadar kindar olabiliyor.

Fatih terim secde etsin o zaman burak'a.

Hayır geçen sene sayesinde şampiyonlar liginde çeyrek finale kaldı çünkü.
takımınız 10 kişi ise 11. olabilir. onun haricinde mp3 olsa oynatmam.
Bulduğu pozisyonları harcamaması gereken forvet, takım oyununa bir katkısı yok,kendi başına pozisyonda yaratamıyor bu özelliklerle bu seviyelerde oynuyorsan bulduğun 3 pozisyonun 2 sini gol yapacaksın başka türlü olmaz.zamanında kemal belgin burağın 31 gol attığı sezonda burak futbolcu değildir ama atlet olsaydı çok iyi bir atlet olurdu tarzı şeyler söylerken temkinli yaklaşıyordum ancak adamın ne kadar haklı olduğunu son 2 sezondur görüyoruz burak girdiği 3 pozisyonun 2 sini gol yapsın(her maç 10 defa ofsayta düşmeden)en büyük destekçisi ben olurum ama şu şartlar altında burak funboyluğu yapan arkadaşların neyin kafasını yaşadıklarını gerçekten merak ediyorum.
son donemlerde forvetten cok tras makinesine donmus bu adam.
attigi veya kacirdigi goller ile 2010 lu yillarin hakan sukur'udur
onu bunu bilmem lazio'ya kakalıyacaktık abi bu adamı.
fatih terim'in gitmesiyle kendisine kulübe yolları gözükmüştür. şu durumuyla yabancı bir hocanın onu onbirde oynatacağını sanmıyorum.
lazio'nun karşılığında 12 milyon + 2 yabancı oyuncu önerdiği, "12 milyon ver oyuncular kalsın burak senin olsun" diyerek gönderilmesi gereken, galatasaraya yakışmayan futbol zekası bulunmayan forvet.
maç sonu maçın en çok konu$ulan adamı olabilir. az önce 100 de yüzlük gol kaçırdı. sebebi tamamen galatasaray taraftarıdır. guiza nasıl ki çift forvetli oynarken ispanya'da gol kralı olup fenerbahçe'ye geldi göte geldi, burak yılmaz da olası bir yurtdı$ı transferinde tamamen geriye gidecektir. peki neden? bu tür oyuncular psikolojiyle oynuyor. psikolojilerini sağlam tutarak zamanında olumsuz yer tutmu$ anılarıyla(gol atamama, takımlarda tutunamama) benliklerinden kurtuluyorlar. 2 maç gol atamadıklarında destek göremeyince iplik nasıl sökülür, aynen öyle gerisi geliyor.
Bugüne dek attığı gollerin % 80'i bala göteydi zaten. Tamamen allah'ın işiydi. Yıllardır söyledik, kışkanıyoşunujj çekemiyoşunujj dediler. Alın işte, bu adamın orijinali budur. E kusura bakmayın da, bal da bi yere kadar amk!

Özetle;

(bkz: kazma)
bruma'yı da derinden etkilemiş adam.
eğer antrenörler tarafından bazı kanat özellikleri yüklenirse dünya yıldızı kategorisine atlayacak galatasaraylı futbolcu. ataklar genelde onunla başlıyor ama topu aldıktan sonraki ilk preste topu kaybediyor. basit çalımlar atabilse ve her topa sağ ayak içiyle vurmaya çalışmasa 50 tane de atar.
iki top süremeyen zerre futbolcu bileği olmayan haketmediği yerde olan adam. kazmanın önde gideni amk. ronaldo tarzı hareketler yapmaya çalışıyor bi de ulan sen kim ronaldo kim amk. önce top sürmeyi öğren. ancak manken sikin başka birşey yok.
Bu aralar talihsiz günler geçiriyor. Cenabetlik var demiyorum 1905 kere garanti olsun diye abdestini de alıyordur mutlaka. Olmayınca olmuyor bazen. Inş. Bir an evvel atlatır bu süreci.
bunalıma girip intihar edilmesine yetecek kadar sevgi kaybeden adam.
galatasaray taraftarının hakkında, "bir futbolcu nasıl harcanır" dersi verdiği oyuncu. arkadaş, tamam. ben de izliyorum maçı ve berbat ötesi bir oyun sergilediğinin de gayet farkındayım. ama adamın kaçırdığı her pozisyonda bizim taraftar da "koduğumun salağı, yine kaçırdı" havası var. manyak mısınız la siz? hayır, aynı adamlar daha net pozisyonları bruma kaçırınca "daha genç" drogba kaçırınca "e olacak o kadar" diyor ve haklılar da bana göre. sneijder sahada gözükmüyor, kimsenin gıkı çıkmıyor. ama burak oynayamayınca auuvvv.

hayır, tekrar söylüyorum. burak bu sezon kafa olarak kendisini toparlamalı. belli ki avrupaya gidememek motivasyonunu sarsmış. gerekirse bir kaç maç yedeğe çekilsin. ona da eyvallah. ama iki sezondur gol kralı olan, şampiyonlar liginde geçen sene bizi neredeyse tek başına sırtlayan bu adamı balon ilan etmek nedir ya? bir kaç maç umut oynasın, taraftarın da siniri yatışsın. sonra gollerini atmaya yeniden devam etsin kral. yoksa harcayacaklar bu adamı.
hiçbir özelliğiyle umut bulut'tan üstün olmayan, attığı gollerin yüzde yetmişind şans faktörünün başrol oynadığı, drogba'yı kıskandığı her halinden belli olan olgunlaşamamış forvet oyuncusu.
bir gol kaçırdı ki az öncee evlere şenlik,sneijderin madrid macinda kaçırdığıyla yarışıyor.
(bkz: atsan atılmaz satsan satılmaz)
Geçen aya kadar piyasa değeri 35-40 milyon euro idi.
Gs'li arkadaşlar öyle diyordu bilmiyorum.
bu adam yuzunden birgun kufur ederken kut diye gidecegim. senin degil seni 80 dakika sahada tutanin aklini sikeyim ben.
Burak Yılmaz'ın gol kaçırdığında elleriyle kafasını ponçiklemesi ve suratında oluşan harbiden malım nasıl kaçırdım ifadesi <3
bir sene öncesine kadar ronaldo ile karşılaştırılıyordu. şimdi amatör lig'de top koşturan santraforlarından farkı yok.
real madrid maçında bir tane bile gol atamamış adam. tabi lafınız sadece fenerbahçeye geçiyor değil mi!
not= galatasaraylıyım.
Soyadının hakkını veren yılmadan kaçıran santafor . Böyle futbolcular zaman zaman gol orucuna girebilebilirler , istikrar önemli diye düşünüyorum . Takımda yaşanan krizin faturası umarım kendisine kesilmez