bugün

yok amınakoyim yok. sabahtan beri şok içindeyim. her takımın orospu çocuğu denilecek adamları vardır ama artık fazla. sikimin taraftarları. utanıyorum ve kızıyorum. insan hayatı bu kadar ucuz olmamalı.

not: tuttuğum takımın artık bi önemi yok. soğuyor insan tek bir hareketiyle.

tanım: sarı lacivert renkleri yüzünden öldürülen kişi. allah rahmet eylesin.
bazen birşeyler söylemek istersin ama boğazın düğümlenir konuşamazsın.

dün haberi duyduğumdan beri şok içindeyim.

daha 20 yaşında, hayatının baharında gencecik çocuktu.

allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.
bir galatasaraylı olarak kınadığım şerefsizliği yapabilen taraftarların kurbanıdır. yalnız olayların buraya varmasında emre ve volkan başta olmak üzere kavgaya karışarak ortalığı alevlendiren tüm futbolcuların da suçu vardır. artık bu ülkede holiganizmin ne boyutta olduğunu ve gözünü kırpmadan bir insanın canını alabilecek cellatların varlığını anlatan isimdir.

yaptırım gelsin artık!

zöge: 2.5 sene olmuş hala bir fark yok.
bu çoçuğun kanına girenler arasında, her derbide çirkeflik yapan emre belözoğlu, sabri sarıoğlu, volkan demirel\' de vardır açık ve net.

edit: eksileyin ibneler eksileyin, siz daha o futbolcu bozuntularını ilahlaştırırsanız başıma neler gelir allah bilir.
katili fatih terim'dir, aziz yıldırım'dır, aykut kocaman'dır, emre belözoğlu'dur, sabri sarıoğlu'dur, volkan demirel'dir, yıldırım demirören'dir, sadri şener'dir...

sözlükte ve diğer tüm sanal alemde birbirine küfür eden, hakaret eden, futbol için kıran yıkan ne kadar insan varsa katili aramızdadır.

futbolu futbol olmaktan çıkarıp işi meydan savaşlarına çeviren ne kadar orospu çocuğu varsa katili onlardır.
metrobüs içi ve duraktaki kamera görüntüleriyle nasıl bir olayın içinde öldüğü anlaşılacak fenerbahçe taraftarı. çocuğu anıyorsunuz bari "futbol şiddettir holiganlıktır" kaşkolunu giydiği fotoğrafı kullanmayın.
bir galatasaraylı olarak özrü borç bilirim. Allah rahmet eylesin.
(bkz: ezeli rekabet ebedi dostluk)
mühendis oktay'ın akıbetini paylaşarak galatasaray taraftarı yada galatasaray taraftarlarınca öldürülmüştür.

burdan kim ne anlam çıkarır orasını bilemem ama hepiniz anı boksunuz.
allah rahmet eylesin, gençliğinin baharında vefat etmiştir, bunu yapanlar düşünsün şimdi hem bu dünyalarını hemde ahiretlerini yaktılar... değer miydi sanki?
buraya atlayan çarşıcılar cihat aktaş ve ferdi aslan için bu kadar dert ediyor musunuz?
hiç bir kazancı olmadığı halde bir takım uğruna her kaçan pozisyonda maymun her atılan golde sırtlan vari tavırlar takılmayı içinden gelen bir bağlılıkla değil içine attığı hapla yaşayan annesine sövmekle hak çalacağımız ama sövmeden de duramayacağımız bir şerefsizin 3 puan uğruna bıçakladığı kardeşimizdir.

ki anlayamadığım bir zihniyet var.ölümlere alıştık yeşil sahalarda.insanlar artık biri ölmüş kısmında değil.
senin taraftarın yapmış benim taraftarım yapmış modunda.

ölüm normal gibi.
gökhan gönül benfica maçında yere yığıldığında yanımda oturan gs lilerinde yüreği hopladı.
ekranda olan gökhan gönül rakip takım tarafından umursanıyorda aynı tribünü paylaştığın arada bir tel örgü olan adam neden bu kadar umursanmıyor.

yazık.en fazla 1 hafta konuşulacak bir olay.

ardında 20 küsür yıllık bir emekle..
galatasaray ın ilk öldürdükleri değildir. tek başına kalan 10 - 19 yaş arası çoluk çocuğa utanmadan beş on kişi ile saldırır, hatta çekinmeden öldürür. işte bu yüzden galatasaray taraftarı sevilmez. takımı demiyorum, taraftarı diyorum.
futbolu ilk ogrendigim zamanlarda boyle seyler duymadim. mucadele, eglence, dostluk olarak duydum, ogrendim. metin oktay'in giydigi parcali formayi boyle yaratiklarin giymesini hazmedemiyorum.
Yurdum insanı için bir canın ne kadar değersiz olduğunun en iyi kanıtlarından biridir.
o genç arkadaşın tek katillleri bellidir. ortamı geren futbolcular, yöneticiler, medya, hocalar. nur içinde yatsın kardeşimiz, Allah ailesine sabır versin.
ortamı provoke eden teknik adam, başkan, futbolcu parçaları yüzünden ölen bir taraftar.
bıraksalar hakem'i dövecek fatih terim-hasan şaş, gazetecileri evinden aldıran volkan, caner-melo, engin-emre ve ortamı geren daha nice başkanlar/teknik adamlar/futbolcular.

televizyon programlarında sakin bir şekilde konuşamayan, stadlarda kırılması gereken desibel rekorunu stüdyolarda kırmaya çalışan ve bunu yıllardır bıkmadan yaparak bütün ülkeyi bunun normal olduğuna inandıran iğrenç insanlar.

digitürk para kazanacak diye geçen sene süper final saçmalığını düzenleyerek yine insanların ölmesine * sebep olan ve şu olaydan sonra ligi süresiz olarak hala tatil edememiş federasyon.

ve son olarak..

yarın hiçbir şey olmamış gibi "aziz yıldırım'dan flaş transfer açıklaması / fatih terim'in prensleri / işte xxxxx" başlığını atacak medya.

burak yıldırım'ı sizler öldürdünüz.

allah rahmet eylesin.
bi kızı maç gecesi sokağımda hıçkıra hıçkıra ağlarken gördüm. neyin var diye sordugumda erkek arkadasının maca gittiğini,öldürüldugunu soyledi. kız haberi direk alamıyor faceden goruyor boyle bişey olabilir mi? ertesi gün öğreniyorum olayları burak yıldırım gaziosmanpaşa dan bizim mahalleden beyefendi bir cocukmus. lanet ediyorum o kızın halini gordukten sonra futbol terörüne. giden gidiyor ailesi eşi dostu yasını tutuyor, ama 15 gün sonra burak kim kimse hatırlamıyor.
Orospu çocukları tarafından katledilen genç fenerbahçeli kardeşimiz. bu çocuğun katilleri cemaatçi emniyet tarafından asla bulunmayacak tesadüfen bulunsa bile cemaatçi yargı tarafından asla hak ettiği ceza verilmeyecek, mahkemede kravat taktı efendi çocuk indiriminden falan faydalandırılarak en alt sınırdan ceza verilecek 3-5 sene yatıp çıktıktan sonra da gs trübünlerinde trübün liderliğine terfi edecektir.

(bkz: mühendis oktay)
(bkz: sebo reis)

evet devir cemaat devridir ve bu konjöktürde cemaatin takımına ve onun pek şerefli katil taraftarlarına ceza vermek kimsenin götünün yiyebileceği bir eylem değildir.
galatasaray taraftarların öldürdüğü gencecik kardeşimizdir. he tabi bunu bütün galatasaraylılara mal etmemek gerekir.yakınlarına allahtan rahmet ve sabır diliyorum..
holigan bir barzo.
acının rengi olmaz, adam öldürmenin de savunması olamaz. mekanı cennet olsun burak kardeşimizin. ben inanıyorum ki burak'ı öldüren o orospu çocukları sadece ufak bir azınlık. diğer taraftarlar da renkleri ne olursa olsun bu olaya kesinlikle karşılar.
telegol'de verilen bilgiye göre 7 fenerli bir kişinin üstüne saldırırken başlarına böyle bir şey geleceğini beklememişler. ulan iki kişi 7 kişiye saldırır mı?
BURAK YILDIRIM'a

--spoiler--
Dün gece beni vurdular; Anneler günüydü, annem beni bekliyordu…

Beni Sabri öldürdü, beni Volkan. Beni Aziz, öldürdü beni Aysal… Beni Fatih öldürdü, beni Aykut…. Beni ağzından kan damlayan basın öldürdü, beni işlemeyen kanunlar….! Belki beni ben öldürdüm kimselerden habersiz…

Adım kaynaştırmalıydı kitleleri, olmadı. Bari sarının lacivertin yanında, gövdem de kanayan kırmızı kaynaştırsın sizleri…!!!
Ha maç ne mi oldu, herkes kazandı, annem kaybetti…!!! Annem, hayatının sonuna dek mağlup yaşayacak…

Taraftar bağırıyordu; Fenerrrrrrrr
Anne feryat ediyordu, Evladımmmmm
Taraftar Bağırıyordu; Cimboooommmmm
Anne dağlanıyordu; Yavruuuuuuuuummmm...!

Bütün renkler ihanet etti bu aşka...

--spoiler--
Bu çocuk öldü hemde bir hiç uğruna pisi pisine bu işin ne rengi ne takımı var yapılan şey içinde bulunduğumuz durumun özeti gibi... Oyun lan bu oyun yenmekte var yenilmekte düşmanlık yapılacak birşey değil bu futbol hele hele kahpece adam öldürmek hiç değil bi ailenin hayatını yıktı şuursuz pezevengin teki. O yüzden idamı herzaman savunurum tavuk keser gibi adam doğramanın moda olduğu ülkemde. Resmen halet-i ruhiyemizin turnusol kağıdı bu olay. NOT: FENERBAHÇELiYiM
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar