bugün

Malın teki. izleyenler dalga geçmek için izlemiyorsa onların da aklına sıçayım. Gına geldi bu ergenlerden.
türkiyenin en popüler oyun kanalı buymuş sanırım .
Yavşak yavşak konuşup adamın sinirini bozan YouTube a oyun videosu çeken vatandaş.
ergenlikten çıkmaya cebelleşen ama başaramayan çakma oyun delisi.
kendisini youtube türkiye'nin ağası zanneden bir adet ergen. hele o sesi insanı deli eder. bot atmaya bayılır. ama botlar sayesinde zengin olmuş çocuktur.
bu kanalla ilgili iki şeyi merak ederim ;
1. bu burak adlı şahsın anası babası yokmu ya, o ettiği küfürleri görüpte bir şey demiyormu?
2.bu ergende bu saçma kanaldan para kazanıyormu? yuh artık kazanıyorsa. Yurdumuzun ergenleri sağolsun!
veletlerle oynuyor resmen adam çok üzücü..
11 13 yaşları arası minecraftcı oğullarinizin youtube da izlediği hede. lutfen çocukları bilgisayar başından kaldıralım.
Ben hala bunun nasıl 1 milyon aboneyi geçtiğini anlamıyorum. Akşama kadar saçma sapan minecraft oynayıp garip gurup seslendiriyor bunları. E komik desen komik de değil, tek yaptığı küfretmek. insanlar bunu izleyecek kadar mallaştı ya, helal olsun.
12-13 yaşlarımda izlediğim insan minecraft videolarını izliyordum o zaman sağlamdı ama geçtikçe bozdu şuan bazı videoları hariç izlemiyorum ama iyi biri gibi yani herkes ona bot dese bile bu yüzden nefret etmiyorum ama çok da sevmiyorum aynısı orkunada oldu onu çoook seviyorum ve hiç bırakmadım takibi ve tabiki burak sayesinde tanıdım ama en iyi youtubeci adam bence.
Bu mal veletin nasıl 1 milyonu geçkin abonesi var anlamadım gitti. Şımarmış misafir çocuğu ayarında espriler, sürekli küfretmeler filan bu ne ulan böyle, bok..
"bu çocuk bottttuuurr" şeklinde yazı yazanların nasıl teknoloji bilgisi olduğunu merak ediyorum doğrusu. (bkz: türkiye nin teknoloji ile imtihanı) açın bir kanal 200 bot izlenme getirin. bakın bakalım youtube videonuza nasıl davranacak en iyi ihtimalle 30 izlenmede kalacaktır. he 60 - 90 da falan kalırsa şanslısınız yani. türkiye'nin en büyük 2. kanalının herkes bot olduğunu tespit edebiliyor bir tek youtube mu anlayamıyor? bunu iddia edenler youtube'un bunu anlacayacak bilgisi ve de teknolojisinin olmadığını kendilerinin bu bilgi ve teknolojiye sahip olduklarını mı düşünüyorlar ? (bkz: saçma ötesi varsayımlar)
Malın önde gideni bir veleddir.
interneti yeni keşfeden ergen gerisi adaylarının, bu sipastiğin tepkilerine gülmesi sonucu fame olmuştur. istanbul' da yürüdüler bir de toplucan katledecen.
Pewdiepie çakması orkundan, küfredip bi halt yaptığını hisseden murattan çok daha iyidir.
Diyarbakırda kalıyordu bu tırrek,

Ben de diyarbakırda yaşadığım için internet kafede karşılaştık bununla.

internet kafede (internet kafe dediğime bakma 140 tane bilgisayarı var) bu tırrek gele gele yanıma oturdu. Ulan cs oynuyorum, ranked maçtayım, bu puşt bağırıyor, veledler yanına gelip garip garip sesler çıkarırıyor.

Sonra yanına müridlerini de alarak uzaklaştı.

Daha sonra sigara molasına çıktım dışarıya, bi baktım bu ve bunun müridlerini polis çevirmiş eylemci misiniz diye. Bu da böyle bi anımdır.
Kendisini pek de tanimam etmem ama bi videosunda rast geldim izlesene.com buna gtx 980 li 6 gb ekran kartli 16 gb ramli pc hediye etmis. Bu kendisine hediye ise kazandigi para nekadardir kim bilir.
Edit: bir yazar arkadas bilgilendirdi sagolsun. Ayda 25-30 binmis. Kiskanmadim ama toplam 22 yil okul okuyan doktorlar kiskanabilir bunu. Sumuklu veletlere oyun videosu cekip bu kadar para kazanmak ne amk.
sevimli bir youtuber.
Malın teki. Amına koyim onun.
Bir kere merak edip açtım bir videosunu, videoya girişini duyduktan sonra küfür ederek kapadım. Vasat youtuber.
Başarılı bulduğum bir youtube kanalı. Wwe 2k16 çekimi efsanedir. Aramızda yarım saat kadar mesafe var, götümün dibinde oturuyor.
çocukları eğlendiren bir çocuk, devam etsin bakalım başarılar..
(bkz: Herkes bir gün 15 dakikalığına ünlü olacaktır)
maldır. net.
(bkz: bot oyunda)