bugün

Multirawen nickli Youtube oyun fenomeni. Adamın tepkileri çok komik be, oyunu oynarken sanki yaşıyormuş gibi. Yalnız katılıyorum şu söyleme:" 8-12 arası çocuklar izliyor" geneli böyle Burak abi denmesinden anladığım kadarıyla. Burak Şahin, izmirliymiş kendisi. Altınay la pek eglenmektedirler ikisi. Diğer kullanıcılara öğüt verdiği canlı yayınları da vardır. Burda aşırı yüklenmeden dolayı(soru) site çöker genelde bir süre ile.
Bu velet kendisine özenen bir çok youtube ergeninin benzer isimlerle ortaya çıkmasına neden olmuştur. "falanfilan oyunda, Turkish Gamer, Osmanlı oyuncusu, eşşeğin ziki minecraft oynuyor" gibi rumuzları her yerde görmemiz mümkündür. Dünya artık daha küçük ve herkes bir o kadar fenomen olma peşinde.
macin ikinci yarisinda drogba nin cikip burak yilmaz in oyuna girdigi an spikerin soyledigi cumle.
sözde gamer. amk şu tipler bile prim yapıyor piyasada ya. ön yargılı olmayıp iki dakika izleyeyim dedim mal mal sesler, 10 yaşındaki çocuk gibi. gerçi tipe bakılırsa 12-13 yaşında falan gösteriyor zaten. hep pewdiepie yüzünden amk.
Tamamiyle hile ile o aboneleri edindigi gorusundeyim. Bir kac videosuna baktim cidden cop videolar. Daha iyi kanallarin (bkz: pintipanda) abonesi 100 bini bulmamisken bu zipcikti 500-600 e dogru gidiyor...

Tanim: hileci pemezenk
en fazla 100.000 abonesi var amk bebesinin. hileci pezevenk 1 ayda 33.000 tane abone kastı. 500.000 abone özel videosundan tam 31 gün sonra 33.000 abone aldı... bu da günde 1.000 aboneden fazla eder ki bu imkansız gibi bir şey. zaten o 100.000 abonenin de 99.000'i 13 yaş ve altı...
Zaten aklı başında olan insan bu bebeleri izlemez. Gider doğru düzgün oyun kanalları izler.
veletlerin izlediği youtube kanalı bunu izleyeceğine git murat gavadını izle daha iyidir amk.
Oyun videolari ceken oyun fenomeni Burak Sahin in Youtube kanali.
abonelerini hile ile kastığı tartışılan liseli gamer.
Liseli süper oyun çeken oyun üstadı. EFSANE
eğlenceli bir kanal sahibi. 96 doğumludur.
çoluk çocuk, zaman kaybı.
çogu takipçisi veled olan youtuber.
pek yakında 1 milyon abonesi olacak olan ilk türk youtuber, şuan için 980 bin görünüyor. (Cem yılmaz gibi tanınmış kişileri hesaba katmıyorum.) Bu çocuk akrağanlarına göre neden daha çok seviliyor tam olarak anlayamadım ama bana çok sempatik geldi. Diğer oyun kanallarında yüz gösteren ağzı bozuk ayı gibi korkunç adamlara yahut mıymıntı iğrenç gençlere benzemiyor. Tam kararında kullandığı "gamer uslubu" ona çok yakışmış. Aferin bu çocuğa, gerçekten başarılı.
Abone sayısı 1 milyon olmuş youtube kanalı.
abonelerinin çoğu kendisine abi diye hitap eden bir kesim. çocuk oyun oynarken can çekişiyorum ben bilgisayar basinda. introlari falan da bir garip zaten.

(bkz: murat abi gf)
adam gibi hiç bir videosunu izlemediğim yayıncı. ama kendisinden haberim var. türkiye'deki bu ergen gerizekalı kitlesi olduğu sürece prim yapmaya devam edecektir.
burak oyunda'dan ziyade oyun delisini tavsiye ederim. bazen mecburen izlemek zorunda kalıyorum.

(bkz: evvet arkadaşlar kaldığımız yerden devvam ediyoruz)
muratabigf nin yanında hiçbirşey olan velet ergen.

edit: bi kanal önericektim ama ismini unuttum adam çok düzgün konuşuyodu bilen varsa hatırlatsın.
Hakkında "bot" kullandığı ile ilgili mantıklı iddiaların bulunduğu, benim de zerre kadar sevmediğim, itici bulduğum türk youtube kanalı.
Abonesi değilim ama takip ediyorum videolarını. sıkmıyor çocuğun konuşmaları, eğlendiriyor la.. yani ben eğleniyorum videolarını izlerken. iyi de oynuyor oyunları.. Pcmin tek kaldırdığı oyun olan vice city yi oynarken geçemediğim bölümlerin geçilişini izlerken tanıştım bu veletle o zamandan beridir de arada bir izlerim takip ediyorum dediğim o.
Youtube dan aldigi parayi nereye yatiriyor amk denilesice. Bende oyun kanali kuracam outlast cekecem zengin olacam amk.
milyonlar kazanan bir eleman.
Bot atarak ünlü olup kendini youtube un efendisi zanneden sevimsiz şey. Öyle ki kendinden cok daha köklü yayincilar ve youtuberlara benden biseyler kapsinlar falan diyen biri. Ayrica sungerbot karesort, bot oyunda diye kendisiyle eglenilen facebook gruplarinin adminlerini mahkemeye vermeye hazirlaniyo. (parayi buldu tabi).

bot olayina gelince, bu islerden azicik anlayan insanlarin bile cok rahat bir sekilde anlayacagi bisey. Caktirmadan atmak gibi bisey de degil kanalin istatistiklerini incelediginizde "ben bot atiyorum ehuheuheu" diye bagirdigini goreceksiniz. soyle diyeyim ki adam video uploadlamadigi gunde bile pewdiepie'dan (youtube un en cok aboneli kanali) falan daha fazla abone kasabiliyor. daha once orkun isitmak da bot atmisti. istatistiklerinden anlasilmisti. ve adam gibi itiraf etti kapatti kanalini. daha sonra sifirdan bot atmadan basladi. ama bu zina artigi orkundan cok daha futursuzca bot atmasina ragmen hala 10 yasindaki velet tayfasiyla kendini kral saniyo.

ayrica turkiyede bu isin piyasasi ne ki hic bir arti yonu olmadan 1 milyon aboneye ulasabilesin? Bu isi kimse yapmiyoken baslamis insanlari bir yilda 10 a katlaya bilesin? Tape yayinlayan cemaat kanalindan bile daha hizli ani yukselis gosterebilesin? Kiz degilsin meme acip erkekleri cekesin, gotum kadar yakisikli degilsin kizlari cekesin, oyun bilgin vasatin altinda, oyun yetenegin vasat, herhangi bir kulturlu insan belirtisi gostermiyosun, belli ki baban zengin bilgisayar almis sen de parasiyla bot atip video yukluyosun, kanalin niteligine degil abone sayisina bakan veletler tarafindan takip edilirsin anca.

Eger 1 milyon abonenin gercek oldugunu iddia ediyosan ac bir twitch yayini. Kufretmeye gelenler disinda 10 bin kisi izlesin gotumu keserim. zaten turkiyedeki oyuncu kitlesinden bu kadar antipati kazanmisken acacagi yayin twitch aleminin en cok spamli en cok ddoslu yayinlarindan olur, sonra da bini cikimiyilir kiskiniyilir diye aglarsin.

Ek olarak minecraft klibini izleyin zaten her seyi anlayacaksiniz. Son olarak da ceza neden takip ediyo bunu twittardan aq yazik valla. Cezadan bile sogutur insani.
Sesi ve tipi çekici olmayıp kazanan bebek.