bugün

**
klasik söz öbeğinin galatasaraylı versiyonudur, büyük ihtimalle ayıplanacak bir şey yapmıştır.

ve o söz duyulur: bunu yapan galatasaraylı olamaz.

ve not: (bkz: siyah ulan)

ve edit: ulan sanki bok attık galatasaraylılara. işte durum: bunu yapan galatasaraylı olamaz!
ismail yk gibilerin galatarasay'a marş yapmaları sonucunda denmesi muhtemel söz öbeği.
çantada keklik gördükleri şampiyonlukları ellerinden alınınca bir kenara oturup ağlayan fenerbahçelileri gören her duygusal türk vatandaşından işitilebilecek söz.
fenerbahçeye bok atmadan efendi efendi oturan için denir. valla böyle davranan galatasaraylı değildir.
tribünde maç izlerken takımını desteklemeyi bırakıp sağa sola sataşan, diğer takımların başarılarına çamur atanlara söylenen söz.
ligin son macinda yani sampiyonlugumuzu ilan ettigimiz oftas macında, yeni acik ustten yeni acik alta su dokup binlerce kisi arasinda tek kisinin * maci islak izlemesine sebep olan arkadas galatasarayli olamaz. islak abinin yaninda gunes anlimiza vurdugu halde maci yunlu kazagi ve kaz tuyunden can yelegıyle izleyen guzel insan galatasaryli olabilir ama keske fenerli olsaydi. tum bunlarin yani sira macin sonlarina dogru sampiyonluk coskusundan mi artik bilemiyorum yukari tribunden asagiya tukurup ayran kutusu atan, saclari ayran olan arkadas donup "ulan anani avradini..." seklinde sovmeye baslarken yukaridan tekrar cocugun yuzune tukuren eleman galatasarayli olamaz. olsa olsa o da psgli ya da cskali falandir. bir de zemini islatmak icin acilan fiskiyeleri sampiyonluk kutlamalarinin baslangici sanip ciglik seklinde haykiran hiyar ben olabilir miyim? *
(bkz: aklima geldikce guluyorum)