bugün

Eşşe altın semer vurmak gibidir.
bebişim demekten iyidir.
zamanında savaş ay canlı yayında yapmıştı bunu.
(bkz: bulent ersoy a bilo demek) *
bana s.çmanın resmini çiebilir misin? sorusuna karşı çizemem ama gösterebilirim, aha bak diye gösterebileceğimiz olay.
Şule abiye şube abla demekten farksızdır.
kıyametler kopar. bülent ersoy gibi bir hanımefendiye bey demek kimin ne haddine, değil mi efendim?(!)
dendiğinde cevabınızı küfür olarak alacaksınızdır.
gayet yerinde olan hitap şekilidir.konunun özü önemlidir.*
mahsun kırmızıgül ve bir muhabirin yanlışlıkla ağzından kaçırdığı laftır. mahsun kırmızıgül muhabire göre daha şanslıdır çünkü bülent ersoy'un olmadığı bir yerde söylemiştir.
orhan gencebay'ın popstar'ın bir bölümünde yaptığı gaftır.
annemin bülent ersoy'u bir mağaza da gördüğünde, bağıra bağıra "aaa bu muymuş be. at gibi valla, kocaman." demesinden iyi bir şeydir.

(bkz: benim annem güzel annem)***
(bkz: bülent bey mi bulent hanım mı sorunsali)
hemen ardından eski dostlar şarkısının akıla geleceği hadise.
küçük çocukların bir türlü anlamadıkları gaftır. gerçi eminim ki küçük bir çocuk bile bülent ersoy'u televizyonda gördüğünde bir gariplik olduğunu farkeder.*
(bkz: ölümcül gaflar)
çok ayıp çok terbiyesizce bir davranıştır. kendisi cillop gibi bir lolita olup tsm'nin en saygıdeğer şahıslarından biridir.
MUSTAFA TOPALOĞLU hariç hiçkimsenin cesaret edemediği eylemdir.
eski hali ile tanışmış, tanımış olan kimselerin rahatlıkla savunacağı bi düşüncedir. * (bkz: mustafa topaloğlu)
beyliğinden vazgeçmiş birine zorla iade-i itibar yapmaya çalışmaktır. ya o adam, o kadın, o gay ,yani her neyse o şey ben erkek değilim diyor, ne diye adamı zorla yeniden erkek yapmaya çalışıyorsunuz ki... bir gün delirecek o adam gidecek geri taktıracak çaktırmadan malı, kendine ilk bey diyenin karşısında çıkaracak masaya vuracak "ulan bey sensin ahan buda sana girsin oldu mu?" diyecek. işte ondan sonra millet bir daha lafını edemez, susar, hanımlığını kabul eder sessizce.
ayıp bir olaydır. mustafa topaloğlu tükürmüştür ve yalamak istememektedir.

"sen benim kim olduğumu bilsen sen benim elimi öpersin" de demiştir mt.
mahkemelerde sürünmenizin sebebi olabilecek bir olaydır.
bedavaya kendine katil tutma yolu.
- bülent bey yeni sanatçılar hakkında ki düşüncelerinizi alabilir miyim?
+ ulan ben sana şimdi bir osururum, alırsın yeni sanatçılar hakkında ki düşüncemi.
(bkz: bülent ersoy un canlı yayında osurması)
yanında devasa bir kadın oturmasına rağmen orhan gencebay ın mütemadiyen yaptığı şey. şöyle ki ; bülent bey , bülent bey ,bülent bey....sürer bu . *