bugün

instagramdan tanıştığım kızla buluşup takıldım , ısırmasa iyi kız.
Yine telefonu uçak modu yapıp. ulaşılmaz biri olmanın tadını çıkarıyorum..
hiiyaaa.
kahve. yanına da müzik açtım.
Mevsim hala yaz imiş bunun bilincinde kaldım.
Göğüs&ön kol.
Başlığı açar açmaz düşündüm ve şu sonuca vardım: hiç.
Düşündümde her zaman ki gibi hiç bir şey.
Ne yaparsan yap kardeşim, gece yastığa kafanı koyduğunda bıktım bu sikintirik hayattan diyorsan yaptığının hiç bir önemi yok.
Uyandım.
Mutluluk, pörtlek gözlerini belerte belerte baktığında insanın içinin cız etmesiydi. Bazen saçının rengiydi mutluluk bazen de somurtuşu. Belli belirsiz sinirlenişi bazen. Belki de en çok mürdüm renginin yakışmasıydı.

Mutluluk varlığıymış meğer.

Bugün mutlu olmak için ne yapsam boş.
Sucuklu yumurta yedim. Duş alıp öyle çıkıcam evden korkmayın.
Uykudan uyanabildim, uyanamayadabilirdim..
En son kendim için ne yaptığımı hatırlamıyorum.
2 günlük bir seyahat planladım.

ancak beni mutlu eden seyahatim değildi, yola çıkmadan evvel kurumasınlar diye sevgiyle su verdiğim saksı bitkilerimdi.

Ben dönene kadar onlara bir şey olmayacağını düşünmek beni ziyadesiyle mutlu etti.

evet, bitkileri ve hayvanları insanlardan daha çok seviyor olabilirim.
Uzun zamandır kendim için bir şey yapmıyorum.
Beni rahatsız eden tüm kişileri
Hayatımdan çıkardım.
kendime sövmedim, şimdilik yeterli.
kaldırımdan giden bir motorlunun yolunu kestim ve kaldırımdan indirdim. çok mutlu oldum ama .
bulgur pilavı.
Uyudum ve çok mutluyum..
35 lik absolute içtim. Gerçi 5 cl şişede bekliyor.
Gezdim dolaştım. Bol bol temiz hava aldım. Sonra bir kahve eşliğinde kız kulesinin güzelliğine bakarak mest oldum. Sonra eve geldim. Dolma yaptım. Bi güzel afiyetle yedim. Üzerine çayımı da içtim. Sonra tv ye göz attım. Sıkıldım ve tv yi kapatım yarım kalmış kitabıma yöneldim Ve onu okumaya başladım. Küçük bir ara verip kahve hazırladım kendime. Kahve kitap eşliğinde zaman geçiyor şimdilik.
görsel
Malın biriyle azcik tasak gectim. Eglenceliydi.
Eksi tuşunu kullandım.