bugün

benimde doğum günüm sağolsun önce sözlük kutladı iyiki doğdun maili gönderdi sağol sözlük iyiki varsın.
https://youtu.be/IWpBzKPjtc0
doğum günün kutluvolsun sevgili dostum.
Yok eski havasi be. Dagitma istemi, icip icip eglenmek, sarhos olmak. Buyuduk galiba.
Nasıl güzel oldu bir bilseniz, böyle bir şey beklemiyordum. Tanımadığım insanların belki çok umursamadan da olsa kutlamaları farklı yerlerde o an akıllarının bir köşesinde bulunmak çok mutlu etti.
Öncelikle, doğum günün kutlu olsun. Hayata dair herşeyin gönlünce gerçekleşmesini temenni ediyorum.

insan gibi insanlar ile karşılaşıp, kimsenin özüne müdahale etmemesi ve hayatını alt üst etmemesi adına, en az kendin gibi bir insan ile, hayatın en güzel kısımlarını, sevdiğin insanların yanında başlayıp bitmesini dileyebilirim ancak. Sevgili doğum günü çocuğu;

Sevgi ile kal.
Bugün ölmezsin inşallah. Alllah uzun ömürler versin.
huzurlu, hayirli yeni yaşın olsun sayin yazar.
Her yaşın ayrı bir güzelliği olmalı. Umarım bu yaşın da hep güzelliklerle geçer.
Uzun ömür değil, hayırlı ömür sahibi olman dileğiyle..
Doğum günün kutlu olsun.
Doğum günün kutlu olsun.
Başakmısın? Ha şu eğlencelik ama evlenmelik olmayan arsız tip...
(bkz: dgko)
Bugün benim doğum günüm sözlük. inan kimsenin umurunda değilim.
Doğum günün kutlu olsun dostum. Doğum günü unutulan herkesin Doğum günü kutlu olsun. Senin değil levent, çünkü sen tam bir gerizekalısın.
iyiki dogdun yazarı.
Evet bugün benim doğum günüm sözlük kutlayan bir iki arkadaşım olmasa unutmuşum be. kendi doğum günümü bile hatırlayamayacak halde olmam o kadar kötü ki.

Şimdi düşünüyorum bir seçim hakkım olsaydı keşke seçimimi kendim yapsaydım gelmeseydim bana dertten başka bişey sunmamış bu hayata , o kadar perişan bir haldeyim ki miğdem bulanıyor, vücüdüm dökülüyor ,dayak yemiş gibi bir halim var. kalbimin zehri tüm vücuduma yayılmış sanki iliklerime kadar hissediyorum onun bende bıraktıklarının acısını ama elden ne gelir bir hiç, tek yapabileceğim sadece ona şarkılar yazmak.
bu gün benim doğum günüm sozluk .an itibariyle saat 00.19 ve ben 19 dakikadır bir kutlama mesajı almadim (o dışında * )
Doğum gününüz kutlu olsun yazarım. *
Niye doğdun ki gayri safi milli hasılaya zararsin.
Doğum gününüz kutlu olsun sayın yazar.
Sonuçları itinayla takip edilecek başlıktır. Zira bu başlık yüzünden ceza alanlar olmuştur.
benim 5 gün çaylak olmama sebep olan başlığın bir başka versiyonu.

daha da bir şey demiyorum ben.
bugun benim dogum gunum ve bi pasta kesenim yok cok yalnizim amk kezbanlarla kiraz topluyoz .
adikari doğum günün mübarek olsun.