bugün

"Savaştan kaçıp ülkemize sığınan suriyeli sığınmacıya bile Ucuz ama bir tek bize pahalı. Çünkü bizim paramız yok" şeklinde devam eden, merhum haydar baş'ın oğlu ve btp genel başkanı Hüseyin baş beyanı.

görsel

Bulgar deyince Aradan erector reyiz çıkacak sandım ben de haberi okurken ama alakası yok. Hüseyin baş çıktı. Herkesin bildiği gerçekleri bir kez daha dile getirmiş. Olsun. Demokrasi çok seslilik demek. "yüzde bir alamaz yeauuww" cu tayfa gıcık olur muhtemelen.
Evet evet.
Eski zengin Ecevit yıllarımızda
Avrupalılar ülkemize giriş bile yapamıyordu. Çünkü paraları yetmiyordu, o kadar zengindik ki yaaa.

Zaten o eski zengin Ecevit yıllarında paralarımızı milyar milyar kazanıyorduk. O kadar zengindik tek ekmeğin parası 500 bin kuruşlardaydı ya.
Tek kutu kolaya 1 milyon Lira veriyorduk.

Müthiş zengindik. Ahhh ahhh nerde o eski zengin Türkiye. Ecevit’in Türkiyesi. Ah ahhhhh
(bkz: akp zenginin hükümetidir bizim değil)
dolu bakınız.
Başlığa biri yazmış ama göremiyorum. Başlığıma hoş geldiniz artısı verecektim ama donuzlu olduğu için alamadı kimse.
akp refaha ulaştırdığı için bazı yurt dışındakileri rahatsız eden sözlerdir. rahatsız olmakta haklılardır, düzenleri var sonuçta.