bugün

Yaşlandı artık, eskisi gibi saçmalamıyor.
yerini doğuşa bıraktı.
(bkz: fırtına öncesi sessizlik)
yakınlarda babası ölmüş adamın yaza damga vurmak gibi bir amacı olmaz sanırım.
dönüşü çok pis olacakmış hissi veriyor.korkuyorum sözlük...
adam belki araştırma yapıyordur:
kızılötesi aşktan sonra muhtemelen ultraviyole nefret ve ters mıknatıslanmaya uğramış şehvet içeren bestelerle gelecektir.
siyasete falan atılmasın da ne yaparsa yapsın.
demet akalın ve serdar ortaç yılın atarlı giderli şarkılarını yapar bizde onlarla ayaklarımız kopana kadar dans ederdik. sanırım bizden daha sağlıklı bir nesil yetişecek. (bkz: buralara yaz günü kar yağıyor)
(bkz: hadi çal giderken kapımı)
(bkz: ramazan sebebiyle kapalıyız)
bu yaz show tvde doktorlarında gosterılmemeseıyle beraber yazın geldıgını hıssedememıze neden olan ıkıncı darbedır.
içimizde kanayan yaradır. Eksikliği büyük. Yakışmadı abi.
itiraf ediyorum sözlük; deniz kenarında bir şeyin eksikliğini çektiğimi hissetmiştim, şimdiyse neden olduğunu anladım.. teşekkürler sözlük, teşekkürler serdar..

tanım: bildiğimiz serdarlardan değildir..
Sevgilisi Chloe loughnan bunun tek sebebidir.bende olsam yaza değil başka yerlere vururdum.
şu an başka şeylere vuruyordur.
Mutluluk sebebidir.
Rus -diye hatirladigim- sevgilisine vurma ihtimali yuksektir.
Mumkunse baska bi yere vurmasin diye dua etme sebebidir.
öteki yaza bomba gibi hazırlanıyor olabilir. tehlikenin farkında mısınız?
vuramadı ya la.
Manitası olan adam . Yaza damgasını vuramadı başka şeylere vurmaktan olsa gerek .
ya damgasızsınız ya da damga sizsiniz. neden bu klişeyi damga şeklinde versiyonlayıp yazdım buraya diye düşünmeme sebeptir.
kışlara el atmasa bari.
bu sene kendisini nadasa bırakmıştır, seneye daha iyi(!) mahsüller verebilmek adına.
"Donusum muhtesem olacak" hazirligindadir. Butun hirsini kis mevsiminde alacaktir.
Damgayı yeni sarışın sevgilisine vuruyordur.
henüz yazı tam olarak algılayamamızın sebebidir.
türk milleti olarak ; yaz aylarının büyük düşünürü, şahane bestekar ve söz yazarını küstürdüğümüz için utanmalı, başımızı taşlara vurmalıyız.

tanım: şarkıcı.
sinyallerini daha önce vermiştir. (bkz: Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem)