bugün

şimdiki halleri;

görsel
iq düşüren programdır.
seviyeli ve entelektüel birikimi olan insanların izlediği yegane televizyon yarışması.
akp gibi programdı. kime sorsanız izlemiyordu ama reyting rekorlar kırıyordu. yalan atmayin istisnalar dışında herkes izliyordu.
ulan hepiniz ordaydiniz be.
saçmalıktır. boş kafalı, kendini göstermek için, reklamın iyisi kötüsü yoktur mantığıyla hareket eden kadın diyemeyeceğim 'dişi' kişilerin tabiri caizse sidik yarıştırdığı bir 'yarışmadır'.
Toplumu uyutan programlardan biri.
Komedi programı idi.
Böyle bir program yok,

(bkz: did you mean)

(bkz: işte benim stilim)
Nasıl bir program anlamadim niye hala yayında çözemedim ülkenin seviyesini düşürüyor .
Kızların saç saça baş başa kavgayı ağızlarıyla yaptığı yarışma.
güzel kızlar vardı neden kaldırdı diye merakla sorduğum program. taş gibi hatunlar vardı bir de cemil ipekçi.
idil denen programın tek güzel dişisinin kazandığı yarışma. Hele siyahlar içinde bir kezban vardı, dişleri kendinden önce gidiyordu o kadar bir çıkık, aman allahım az kalsın birinci olacaktı.

Bu arada birbirlerine giren kızlar jüri hepsi öyle bir sevgi kelebeği, bir sevgi böcüğü olmuşlardı ki insanlar yerlerinden kalkamayacaklar sandım, öyle yapış yapış bir ortam vardı. Hele Bülent Ersoy, erkek günlerine dönüp kızları becerecek dedim, öyle bir yağladı yuttu onları.

Bu arada erkeklerde birinci seçilen tam bir palyaçoydu, muhtemelen zevksiz cemil ipekçi onu yatağa atabilmek için seçtirdi.

Durup dururken çat diye niye bitti merak ettim doğrusu.
Canlı yayına geçince kavga dövüş azalmıştı. Buna paralel ratingler de azaldı.

Işte benim stilim izlemeye devam.
boş insanların boş kavgalarıyla dolu bir program. millet tarzını konuşturmaya değil kendini göstermeye gelmiştir.
bugünkü programında herkes neden bu kadar sevgi pıtırcığı ne oluyor hayırdır dediğim yarışma programı.
kavga ve tartışmadan geçilmeyen ve bunun kanıksanmış olan program.
Orjinal kadronun tv8 geÇmesiyle reytingleri tutturamayan showda ki program final yapıp yayından kaldırılıyor.
Bir yarışmacının diğerini menemene benzettiği acayip yarışmadır.
ben dahil izleyen herkez gerizekalıdır.
Burak özçivit e benzeyen ama ondan daha yakışıklı bi çocuğu içinde barındıran program.
uykusuzluğun dibine vurduğu saatlerdeyim iki saat boyunca kavga izleyen biri nasıl normal olur ki herkesle kavga ederim var.
an itibari ile hatun kişi reklam çekimi için patronu ayartmak amacı ile mini etek giydigini söyledi.
Ay şoklardayim. (bkz: şaka saka) (bkz: banane)
insanlık tarihine, insanlıkla alay etmenin yolları listesine ilk 10'dan giriş yapmış, formatı gayet gereksiz bir yarışma programıdır.
az önce tekrarını izlediğim yarışmada geçen diyalog şu şekildedir:

-senin kıyafetlerin yüzünden dolabıma ulaşamıyorum.
*ben kıyafetlerimi hemen çekiyorum. 1 dakika en fazla 60 saniye bekletiyorumdur.

gerçekten "bu beyin kimin" formatına geçiş yapılmış gibi duruyor.
Tv8 versiyonunun yanından geçemeyecek programdır. Zaten reytinglerde işte benim stilim 3 kat daha fazla izlenmiş.
mahalle kavgası arayanları bu tarz benim, o tarz senin sürükleyen hede.