bugün

sadece uykusuzluk.
bikac zekice yazilmis cumleye sahit olup vay be demek ama bulamamak.
(bkz: bu saatte sözlükte olma sebepleri).
araştırmadır. hep mi müzik dinleyip boş boş takılanlar var la? dedirtir.
çaylaklığı aşıp yazar olmaktır şüphesiz. amma lakin ki her zamanki gibi ince ve kıvrak zeka fark edilmemektedir. sonra neden beyin göçü oluyor amk.
mutlak sorularından türevlere geçişi veya integralin türevleinde buluşmaya çağıran bir amaçtır bur.
saçma olduğu kadar da mecburidir.
(bkz: işsizlik)
ben valla omegla ya girdimm amacım belli. burda belki biey çıkar diye bekliyorum ama yok.
iki haftalık üniversite hayatıma kaldığım yerden devam etmek için biraz kafa dağıtmak.
canımızın ferre çekmediği zamanlar uğrak yerimiz. forumlar ötük.
orgazmdan sonra iki de entry çakmak. *
''YIL 2013 ' ADAMIN BiRi GAZETE ALMAYA GiTMiŞ 1 SABAH, 1 AKŞAM VER DEMiŞ,GAZETECi'DE SANA 1 POSTA YETER DEMiŞ '' türünden esprilere denk gelip yarılabilme olasılığı arama çabalarıdır.
Açlıktan, ''belki sözlükte kemirecek bir yerler kalmıştır be hacı'' düşüncesi.
bu saatte onlıne olan yazarların amaçları başlığına entry girmek.
Akşama kadar uyumayıp uyku düzenini normale sokmak.
hayırlı bir iş .
her alanda olduğu gibi sözlükte de full aktif olduğumu belli etmektir. yalnız şunu da belirtmek isterim ki sözlüğün bu saaatlerdeki eski tadı kalmamıştır.
Yalnızlık.
fikirlerini özgürce söyleyemezsen utanır sıkılır kaçarsın memleketten.
20-22 yaşlarında genç bir hanım arkadaş bulup, "aman vizeler geçer takma bu kadar" diye kandırarak 1 ay sonra onu sikmek için ilk adımı atmak.

genelde o yaşlarda mal olıyorlar. öğrenci evindeki leş kanepelerinde amlarını piyasaya açıyorum. tüm bunlardan pişmanım gerçi. iyi biriyim. ciddi.
olacağı yok da insan bekliyor işte.

sesks!
ağlamak.
amacım yok, bu saat olmuş hala amaç arıyorum.
Mutsuz !
belki karı düşer diye bekliyorum.

umut işte amk.
offf ulan offff.

boyu 24 santim, derdi dünyadan büyük.