bugün

halkımızın yine en doğru kararı vererek katıldığı anket.

görsel

(bkz: teşekkürler akp)
cumartesi yapilsindir. pazar gunu isim var.
pazar olursa chp.

cumartesi olursa mhp.

cuma olursa akp.
anketteki paRTiLERE BAKILDIĞINDA TEK SOL PARTiNiN CHP OLMASI NE KADAR DA MANiDAR DEDiĞiMDEN, HiÇBiRiSi OLURDU.
akp %50'yi geçsin ülkede isyan çıkar.

akp'nin şu anki oyu taş çatlasın %38-42 bandında.
bir anket.
pazar günü kıyamet olsa gidip katılmam.
pazar günü sadece uyurum. oy da boşa gider.
halkımızın tabi ki akp diyeceği soru.
milliyetçi hareket partisi ne verirdim ülkücü hareket engellenemes.
Ak parti.
(bkz: domuz dövüldüğü yere gider)
akp'ye vermem.
saat 17:00'a kadar oy verme işlemi bitmiş olursa muhtemelen kimseye veremem.
bu pazar işim var, haftaya pazar oy verebilirim anca dediğim ankettir.
vermem. şu an meclisteki hiçbir parti beni temsil etmiyor. nerde muhalefet nerde iktidar? gerekirse ceza öderim yine vermem. vermem işte uzatma.
Fatih Altaylı ve Bilal Erdoğan ses kayıtlarından sonra Ak partiye oy vermem.
(bkz: gezi partisi)
gezi olaylarından sonra tkp ye olan hayranlığım arttı sonra bir ara chp atak yaptı eylül ekim aylarında. daha sonra ülkeye barış gelicek dediler şivan perveri felan getirdiler fakat pkk ile işbirliği yaptıklarını öğrenince mhp ye döndüm. hatta heparı bile düşünmedim desem yalan olur. neyse bu yolsuzluk olayları felan oldu muharrem ince bir konuşma yaptı tamam dedim chp kesin. ondan sonra bir zamanlar dsp vardı sahi ne oldu ona diye bir başlık açtılar sözlükte rahmetli ecevit aklıma geldi ahh ecevit bee zamansız gittin. derken geçen ay rang de basanti filmini izledim tam bir devrim filmi çok hoşuma gitti arkadaşlarıma da izlettim onlar da beğendi devrim hayalleri felan kurduk ama sonra yalan oldu. sonuç olarak mantıklı bir partı yok amk hepsi aynı bokun pembesi boş oy atacam heralde.
anket sorusu dur.
hdp .