bugün

Akepeli isen koyarsin dostum. Bi cemaat ile iktidar arasinda sorun cikmasaydi birak 2023 yilini gelecek sene sikmislerdi milleti.
öncelikle (bkz: aşırtma vur üstümüze gelmesin)

dikkat etsinler de amına koyacakları millet onları iki ters bir düz haraşo modeli sikmesin!
müteahhit iş adamı mehmet cengiz türkiye'de yaşanyanlar hakkındaki hakiki düşüncesidir. çalıyor ama çalışıyor diyen mal seçmen olduğu sürece halimiz harap.
yolsuzluk bazı iş adamlarının kanına işlemiş. ben onların amına koyayım.
sen türkiyesin büyük düşün şeklinde bilinç altına kazınan sekstir.
Sevgi sözcüğüdür. Bunu diyen adam milletle sevişmek istiyor. Ee bunun anlamı da milleti sevmektir.
amıma koysada oyum akp ye diyeceklerin çıkacagı açıklamadır.
Koy anam koy 3'üne 5'ine birlikte koy.Sen gibi godomanlar koymayacakta fakir,cahil akp seçmenimi koyacak tabi sen koyacaksın.
'çalıyor, satıyor ama metrobús yapiyor, surekli allah diyor, daha ne isteyelim' kafasindaki insanlarin vatandasi oldugu úlkenin milletine yapilandir.

vatandasi olmasak iyi ülke aslinda.
milyonlarca lirası olup da dünya görmemiş cahillikte yeni boyutlar açan kodaman söylemi. fakat şurası bir gerçek ki uluslararası inşaat şirketleri her zaman hükümetlerle yakın ilişkiler içerisinde olmuşturlar dünyanın her yerinde bu böyledir. iktidar nasılsa patronlar da öyle oluyorlar. yani tayyip ve yandaşları da neticede konuşurken gül dağıtmıyorlar. onların da böyle bir bitirim ayakları argo ve küfür kullanmışlıkları var. kodamanı küfretmiş çok değil. ama yine de dikkat etsinler de bu millet onlarınkine koymasın.
beni gülmekten yerlere yatıran kasette geçen bir cümle.
ahhhaaha olum böyle saçma bir söz mü olur lan. bari güzel bir şeyler uydurun. rezil etmeyin kendinizi. ahhacjkshakggahsdgsdaskfa
insanların rakiplerini alt etmek için ne kadar alçaklaştığını gösteren ispiyonlamadır.

adamların yatak odasına kadar girdiler.
biz arkadan yapmayız helal yoldan yaparız demek istemiş diye bir akpli savunursa şaşmam.
sözlükteki göt kıllarını derin bir sessizliğe gömmüş söylemdir. nerde o her muhalif başlığın altına gelip yüzsüzce her boku savundukları günler?
götkullarının anaları bazında her daim uygulamada olan realite...

üstelik o kadar memnunlar ki akp eleştirildikçe daha çok yapışıyorlar...
prtezervatif kullanın.
iyi polis-kötü polis oyununda "uç beyliği" görevindeki icraatçilerden birinin beyanatı.
ulan ben diyodum bu iett de bi şeylik var diye. adamlar kılını kıpırdatmıyor biz toplu taşımada tıkış tıkış birbirimizin...töbe töbe
(bkz: gün gelir devran döner)
Hali hazırda kanıtlanmış olan beyandır. Sürpriz değildir.
"yapma yav gerçekten mi " diye cevaplanabilenecek hede.

görsel
bir mehmet cengiz bestesi...
(bkz: yavaş koy).
adam parayı türkiye'de kazanıyor. kazandığı para türk milletinin vergileriyle ödenen ihale parası. adam bi de o pis şivesi ile türklere küfür ediyor. bu adamın soyu sopu ya gürcüdür ya rumdur. türk milletine kin doludur. diğer konuştuğu yavşak ise bunun küfürlerine inşallah diye cevap veriyor.
Bu rezalet ve hadsizlikle ilgili, bugün, 84 yaşındaki bir yurttaşımız, savcılığa suç duyurusun da bulunmuştur.
- Ölen annemi bile kapsayan bu cümleyi hazmedemem demiştir.
Eli öpülesi, saygı duyulası,sessiz kalmayı kendine yedirememiş dededir. Candır!