bugün

michael jackson'ın kadın versiyonu.
kendisinden pek haz etmesem de yiğidi öldür hakkını yeme,criminal şarkısı hoş olmuş,dilime takılıp duruyor.
yüzündeki en ufak bir kırışıklık beni bu hayatta bitirecek şey olacaktır.

öyle birisidir britney spears bizim yaşımızdaki insalar için. asla yaşlanmamalı, çirkinleşmemeli, ölmemeli. ötesi yok, olamaz.
grammy ödül töreninde criminal ı bari canlı performans yapsada millet görse canlı söyleyebiliyor mu söyleyemeyior mu.
dün itibari ile 30 yaşına giren celebrity.
2012 grammy ödüllleri adaylığında sıfır çeken basit popçu. bir de michael jackson gibi bir dahi ile kıyaslanmıyor mu, çıldırmamak içten değil.
ayak tırnaklarını yiyormuş bu. *
gençken uzay mekiği gibiydi şimdi havai fişek gibi.

tanrı affetsin monitöre fışkırttım bir miktar.
kliplerinde ya uçakta bir erkeğe sürtünerek ya da duş altında çıplak ters fortçuluk yaparak geçimini sürdüren popçu hanım abladır .
annelik ve karakteri açısından çok fazla eleştirilen sanatçıdır.
çok fazla araştırmadığım halde haklı oldukları kanısına vardığım sanatçının bazı parçaları çok iyidir.
pek fazla yabancı müzik dinlemeyen birisi olmakla beraber tavsiye ederim bu parçaları.
(bkz: one more time)
(bkz: toxic)
bu hanımefendi belini kaybetmiş, daha doğrusu bel girintisini... eskiden bir miktar seksapeli vardı ama (bkz: toxic) ama şimdi tamamen kalasa bağlamış.
jason trawick ile nişanlandı kendisi. umarız bu sefer uzun sürer.
röportaj sırasında etrafına bakınıp "aman tanrım siz mi geldiniz?" demiş ve ağlamaya başlamıştır. şöhret ağır geldi bu kadına, çok üzücü.
http://www.youtube.com/wa...o2eEs&feature=related
(bkz: canım yha)
şu dünyada lady gaga ile birlikte en sevmediği şarkıcı olmayı başarmış kişiliksiz şahsiyet.
uzun süredir dinlemediğim ancaak geçen gün criminal şarkısını duyup dinlediğim şarkıcı.
criminal şarkısı ve klibi ile "yeniden" tanıdığım şarkıcı.
An itibariyle cnbc-e'de konseri gösterilen popçu. Konserde canlı müzik olmadığı gibi mütemadiyen playback yaptı spears. Dans güzel ama spears'ın yüzü o kadar ifadesiz ki ruh yok hiç.
frikik ustası bir bayan oyuncu. juninho pernambucano çırak kalır yanında!
bebeksi yüze sahip kadınlar yaşlarını küçük gösterirler. bu da çocuksu etki yaratır. bu kadınların açılıp saçılmalarından tahrik olan erkekler, bu kadının yaşında ama normal gösteren bayanlara "yaşlı" gözüyle bakar ve genç kızlara yönelirler.

sonuç olarak 13 yaşındaki bir kız çocuğuna 26 yaşında tecavüz ediyorlar.
sasha grey'e "seksi" diyen insan gördüm ben.
bebeksi yüzü,kadife sesi,baştan çıkarıcı seksiliği ile hem kızların hemde erkeklerin gönlünü fetheden bir pop tanrıçasıdır kendisi..

buna özenen de çok kız vardır ülkemizde..felaket derecede hemde..''mini etek altına converse modasını'' başlatan britney spears'dir..

((edit: hadise de son klibinde britney spears'e özenmiştir..))
Geçenlerde youtube'ta rastladığım bir videoda, johnny depp ile kendisinin * aslında illuminati tarafından kişilik bölünmesine maruz kaldıklarını izlediğim şarkıcı. monarch project adını verdikleri beyin yıkma, işkence vs. barındıran bir teknik sonucunda ünlüler kişilik bölünmesi yaşıyorlar ve bu cemaatin her dediğini yapıyorlarmış. videoda britney spears'ın değişimi çok açık ve net bir şekilde yer alıyor.

videonun linki: http://www.youtube.com/watch?v=0vSver59BsU
justin timberlake ile beraberken ne hoştu, eni konu da kıskanırdım ben bu durumu.
(bkz: criminal/#14264938)
monarch programming denilen bir hadisenin kurbanı.
çocuk starların alınıp ziyan edilmesi ve paranın hizmetkarları olarak ele alınıp, etlerinden sütlerinden yararlanılması şeklinde ilerliyor. bu kızda da maalesef öyle bir durum var. bir maykıl ceksın, bir justin biberoğlu filan hep bu düzenin kurbanları.. gözlerini açmaya kalmadan da ölüveriyorlar, illuminati çöplüğüne süpürülüyorlar.