bugün

her ne kadar bir prison break olmasa da gideri var.
Sadece Sinek yakalamakla geçen bölümüne uyuz olduğum dizi.
bunun tadını verebilecek dizi yok mu artık? skyler ablayı bile özledik.
Saul goodman i ve mike ı sevenlerin hoşuna gidebilecek bir spin-off a sahip dizi. Spin-off un adı "better call saul". 3 sezondu sanırım. Saul un Walter ve jesse yle karşılaşmadan öncesini anlatıyor.
hala etkisinden çıkamadığkm dizi. birkaç gün önce bitirdim. beyle.
en güzel sahnelerinden birisi budur.
http://www.youtube.com/watch?v=cWfK5JyD2bA
gençlere kötü örnek olmaktadır.

görsel
http://medyabar.com/haber...a-breaking-bad-cikti.aspx
Yok kötü örnek oluyo yok o kadar şey ölüm döşeğinde para için yapılır mı falanlar.

Ya bırakın kardeşim insanlar inandığı şeyler uğruna müthiş hatalar yapsınlar.

Son olarak orul orul skyler.
Yeni bitirdim. Çok duygulandım yo.
Ana fikir olarak şunu aldım; para hiçbir şeydir, aile her şey.
Hank ölünce çok üzüldüm. Çaylak pinkman için anaçlığım hep ön planda idi. Neyse ailenizin kıymetini bilin, para ve hırs için kaybetmeye değmez.
Edit; ya niye eksiledin kardeş sen bunu? Tamam eski bir dizi, ben yeni izledim. Zorun ne?
Game of thrones ile birlikte -got izlemek biraz daha keyifli- gelmiş geçmiş en efsane dizidir. Akşam akşam özlenendir.
eski öğrencisi ile uyuşturucu mafyası olan bir kimya Öğretmeninin maceralarının anlatıldığı dizi.
https://www.youtube.com/watch?v=3ownK4kKeTQ
Black mirror ve game of thrones'tan sonra
En beğendiğim dizidir. izlemediysen ne duruyorsun?
görsel
tadında bırakılmıştır. prison break gibi sıçmamıştır. halbuki ne güzel bitmişti prison break..
better call saul, breaking bad'in yokluğunu aratmıyor diye düşünüyorum.
Tamam gerilim unsuru onun kadar yüksek değil ama Saul goodman walter white'tan daha olumlu bir karakter.
orospu skyler.
kaliteli bir dizi ama bazı bölümleri gerçekten sıkıcı yani öyle sezonlar var ki peş peşe izliyor insan ama bazı sezonlarda 1-2 hafta ara verdiğimi hatırlıyorum.
ilk sezonu genelde sıkıcı bulunur. ama gus fring'in devreye girmesiyle bir arap atı misali depar atar dizi.
öğrencisi ile beraber uyuşturucu ticaretine atılan bir kimya öğretmenin dramının anlatıldığı amerikan dizisi.
para için gençleri zehirleyen bir uyuşturucu tacirini karizmatik gösteren boş dizi. skyler white yanındayız açık ve net.
böyle bir efsaneyi game of thrones diye bir dizi ile nasıl kıyaslıyorsunuz yahu ?

tüm game of thrones u toplayın bir 'Ozymandias' etmez. breaking badi kıyaslayacaksanız gidin the wire, oz, lost, narcos gibi diziler ile kıyaslayın...

zaten breaking bad game of thrones'u her türlü ezer. senaryo açısından, yönetmenlik açısından v.s... yani şöyle diyeyim breaking bad michael jackson ise, game of thrones ancak Aleyna tilki olabilir. bir dizinin yüksek reyting alması o dizinin çok iyi olduğu anlamına gelmez.

bu arada bir küçük örnek breaking bad in Ozymandias bölümü imbd de 10/10 alan tek dizi (: bu bile dizinin nasıl bir başyapıt olduğunu gösterir.

heee son olarak game of thrones çu arkadaşlar, yeni sezon ne zamandı 2040 falan mı ? ahhahahahahahahahahahahaha.
Dünyanın en iyi dizisi.
Sonunda walter reyize küfürler savurup sinirlendiğim dizidir.
tekrar başladığım dizi. eski heyecan uu