bugün

vietnam'da bir yetimhaneden angelina jolie'yle birlikte evlat edindikleri pax thien adlı dördüncü çocuklarıyla mutluluk tablosunu çizmeyi * * yakışıklı mı yakışıklı aktör
http://www.youtube.com/watch?v=NC4XJ8_L9IU

bu tip şeylere hep danışıklı dövüş derim ama burda brad pitt in hakkatten haberi yok galiba.. sondaki bağırma fazlasıyla inandırıcı..
kendini aşmış şahsiyet, eli öpülecek adam....
ağustos'ta antalya'da olması muhtemel yakışıklı.
acayip derecede cüneyt arkın'a benzeyen adam. hele top sakallı hali...
yüce rabbimin üzerinde daha fazla uğraştığı insan. mesela beni 1 sn de yarattıysa onu 1 günde falan yaratmıştır. olsundur.
(bkz: michael pitt) ile bir yakınlığı, akrabağlığı yoktur.
(bkz: matt damon) ve (bkz: george clooney) ile sıkı dosttur.
(bkz: ironidir o ironi)
(bkz: ahirette gotumuze girecek entryler)
dil, din, ırk, zevk, renk, inanış ve mensubiyet gözetmeksizin, dünyadaki erkeklerin ve bir kesim hanım kızların kıskandığı, bazı bazı hayranlık uyandıran, zengin, dolgun dudaklara doygun*, zengin ve oldukça fit insan kişisi.
yakışıklı olmasıyla gündeme gelmesinden dolayı oyunculuğu göz ardı edilen aktör.

oysa ki kendisi mükemmel bir aktördür. e yaşı da gelmiştir. artık fragmanlarda isminin önüne academy award winnerı almayı hak etmektedir...
yüce rabbim onu anarşist olsun diye yaratmış maşallah yav (bkz: mennan)

(bkz: tyler durden)
(bkz: fight club)
Ünlü olmadan önce restorant önünde tavuk kılığında tanıtım fişi dağıtıyormuş.
yaşı nedeniyle vay be dedirten adam. kadınların büyülü dünyası, vazgeçilmezi, bir mumarası.
angelina jolie ile evlenmiş olan ünlü aktör.
angelina jolie gibi bir kadının yanında fazla çocuksu kalan zat.
evliliği hakkında kendimi barbie bebek ken gibi hissediyorum diyen oyuncu.e bradcim sen kaşındın zamanında.
angelina jolie isimli sarkık göğüslü bir bayanla şanssız bir evlilik yapmıştır. ne diyeyim jennifer aniston ile beraber karşılıklı çok yakışıyorlardı.
joe blackte azrail karakterini canlandırmıştır. böyle azraile can kurban, ne o öyle orak falan yakışıyormu brade.
dünyanın en güzel erkeği.

tanrı bunu da boş zamanlarında yaratmış.
peşinen edit: beni bombardımana tutacaksınız belki ama..
yakışıklı olmayan arisit.
fena halde cüneyt arkin'a benzeyen oyuncu...

görsel
http://www.imdb.com/media/rm3350042112/nm0000093
Sanildigi gibi Angelina Jolie ile evlenmemis sahsiyet. Vejeteryan Brad Pitt, ilk rol aldigi film No Man's Land olmusdur, garson rolunde gorunmusdur, ismi gecmemektedir, kendiside konusmamaktadir (arka planda konusmakta, sesi duyulmamaktadir), filmin basrolunde Charlie Sheen vardi. Bir muddet sonra True Romance gibi hitlerde oynamis, Interview with the Vampire (w degil v), Se7en, Sleepers, Twelve Monkeys, Snatch ve Fight Club ile oyunculuk/yakisiklilik konusunda zirveye yerlesmis (tabi zevkler farklidir, kendisinden daha yakisikli aktorlerin oldugu dusunlenlerde var), fakat son yillarda fazla takdir edecegim isler yapmayan basarili oyuncu, eski karisi Jennifer Aniston * ile Abby Singerde oynamisligi mevcut. Her ne kadar bazi insanlar Aniston ile yakistiklarini dusunsede, Jolie ile inanilmaz guzel ikili olmuslardir. Benicio del Toro'ya benzetilir *, fakat Benicio daha cok begendigim bir oyuncu.

Robin Givens ve Juliette Lewis ile birlikteligi olmusdur.
fight club ile ayrı bir hayranlığımı kazanan süper ötesi yakışıklı insan.
kamyoncuların ikinci rakibi. birincisi için (bkz: thy)
dün gece tntde vampirle görüşme isimli filmine denk geldiğim ve şaşırdığım aktör. performans süper ancak filmi ortasında yakaladığım için sonuna vakıf olamadım. veya filmin sonuna iq yetmedi. 1994 yapımı bir film oluşundan çoğu kesimin brad pitt'in böyle bir filminin varlığından haberi yok. sonunu sormak için girdiğim her ortamda konusunu açtım ancak o herifin öyle filmi yok lan tepkisiyle karşılaştım. yani sonunu anlamak isterken başını bilmeyenlerle karşılaştım.
tam adi bradley michael pitt olan ama ringde brad pitt adini kullanan avustralya'li boksor.
bakışlarını küçük emrah, tipini tümer metin'e benzettiğim america lı aktör.