bugün

9. nesil yazardır kendileri, hoşgelmiş.
(#14835621) hor kullanılmış yazar. * * *
yazılarını kendisinin de anlayıp anlamadığı merak edilen yazardır.
Agza penis alinmasinin hic hos bir görüntü vermedigini söylemesi üzerine, bu eylemi benimseyen ve bizzat yapanlar tarafindan acil sifa beklenilen yazar. sifa neme lazimsa artik. alin efenim siz bana bakmayin.
ekşiden tanıdık bir nick'e sahip yazar.
(#14896684) insanların beyinlerinin yüzde üçünü kullandıklarını sanan, hiç bir şey okumamış öğrenmemiş kendince ayar vermeye çalışan yazarımsı.
bak yazar kardeşim insanlar , beyinlerinin %100'üne yakınını kullanırlar. Beynimizin kullanılmayan hiçbir noktası yoktur tamam mı.
biraz okuyup öğrenmesi gereken yazar.ama bahsettiği kendiyse o ayrı tabi olabilir yani demek ki o öyle kullanıyor.
(bkz: 17 mart 2012 sözlüğe entry girmeme eylemi/#14906043)

(bkz: wait and see)
Tam bir kürt düşmanı, ırkçı. nesildaşım olmasından dolayı utandığım yazar.
newrozda annesiyle lastik yakmak suretiyle sıcak dakikalar yaşamayı planladığımız yazar.
Kürt düsmanligiyla uzaktan yakindan alakasi olmayan yazardir. fikraciyim ben komikciyim. (#14918747) böyle komikli sakalar iste. düsmanlik ne beslicem. siz kimsiniz de düsman olayim. tanimiyorum ki. amerikalilara düsman olabilirsin ya da ne biliyim ingilizlere falan ama kürtler ne alaka yani. tavsan dag. espri espri.
birilerinin avukatlık görevini üstlenen yazar.
An itibariyle, sözlükten bir yazar hanimefendiye(ki bunu anlamak gercekten cok zor olsa gerek siirler falan) asik olmus yazar. seviserek evlencez.
silik olmayı bekleyen yazardır. hatta olmuşta olabilir.
(#15011003)
ciddiye alınmaması gereken inci sözlük transferi liselidir.
(bkz: gubbay)
dokuzuncu nesil silik olmayı çok kısa sürede başarmış silik.