bugün

benim lan. ayıp aq utan
bağlı bulunduğum köken açısından beraber büyüdüğüm kızlardır. hayatınızdaki kadının aklı çalışan, kültürlü, güzel ve karşılıklı saygı içinde olmasını istiyorsanız kesinlikle evlenilecek kızlardır. tek sorunları damarlarına basmamanız gerektiğidir. gerçekten haksız olarak üstüne çok giderseniz sizinle kavga etme konusunda hiç çekinmezler ve elleri ağırdır. zaten boy pos olarak da genellikle sizinle aynıdırlar.
bir tane tanımama rağmen hayatımın en büyük kazığını yediğim kız, bu gruba dahil olan bir kızdır. sırf bu sebepten boşnak denilince kafadan gıcık olmama sebep olmuştur.
tamam isteyen eksilesin ama neticede o kazığı yiyen benim. isteyen eksiler, isteyen sallamaz.
bence dünyanın en güzel kızlarıdır. eşlerine ve evlerine bağlılığıyla da meşhurdurlar. bizim kızlarımız italyan erkeklerini alsınlar biz de boşnak kızlarını.
94 te bosna'da srebrenica'da kadın çoluk çocuk demeden insanlık dışı,onur kırıcı tecavüzlere atıfta bulunarak ortaya çıkmış bi kelimedir.

bunun üzerinden geyik yapanında haysiyetini,şerefini sikeyim.
kendilerine benzer coğrafyalarda yaşayan türk, slav kızlarından, biraz uzaklarındaki orta doğulular hatta fazla uzaklarındaki iskandinav kızlarından üstün pek bir tarafları yoktur. Göreceli olarak güzelleri de vardır, çirkinleri de...

Güzellik ile etnisiteyi veya coğrafi konumları bağdaştırmak isteyenlerin yol haritası başka bir yerdedir.

Allah, dünyanın güzel görünmesi için iber yarımadasındaki endülüslü güzelleri bahşetmiştir bizlere...
çok ilginçtir ama hepsinde muhakkak bir tane am oluyor efendim.
izmir'in çamdibi semtiyle ayvalık'ın küçükköy beldesinde ziyadesiyle mevcutturlar.
slav kızları güzel oluyor ama bazıları'da çok itici oluyor. Kartal-Çavuşoğlu mahallesinde bir çok boşnak arkadaşım oldu kız-erkek. Bazıları çok iri yapılı oluyor bu kızların orta okulda 1.70 boyu olan boşnak bir kız arkadaşımız vardı tepeden bakıyordu hepimize ama çok güzeldi sarı saçları, pembiş dudakları ile tam bir slav çıtırıydı bizim için o zamanlar. Gerçi bakmıyordu yüzümüze ama olsun. aradan yıllar geçti kartal'da gezerken gördüm evlenmiş iri yapılı vücudu kilo alınca dahada fena olmuş ama yüzü hala güzeldi.

Velhasıl kelam güzel kızlardır bazılarının ağzı kepçük oluyor ama olsun.
istanbul pendik'te bolca görülen kızlardır.
genellikle mavi gozleri olan , ici disi bir, modern bir cingene havasi veren , tatli , sirin ayni zamanda guzel kiz toplulugu.
benim de içlerinden biri olduğum ancak uzun boy, doğal sarı saç ve renkli göz genellemesini yerle bir ettiğim kızlardır. *
gurur ve inat dozaşımından sık sık hata veren hatunlardır.*
Yörük erkeğim ve evet yanlış başlıkta geziyorum.
Çerkesim eklemem.