bugün

Oldugunca kalabalik ortamlarda bulunmali.
-beraberken mutlu oldugu insan yoksa kendiyla özdeslestirdigi uğraşı bulup onunla ilgilenmeli
-pyshicologic destek almali
- dertli oldugunu, sıkıntılarını yüksek sesle kendine söyleyip çözüm için ugrasmali.
utanmadan sıkılmadan dertlesicek birileri bul hepsine ayrı ayrı anlat. içinde bişi kalmasin gerisi yalan dolan.
boşlukta kalmaya devam etmektir, zamanla o boşluk hissiyatı sıkacak ve hayata daha sağlam adımlarla yeniden başlamanıza neden olacaktır. .
Kendisiyle yüzleşmesi, kendisini bulmasına yarayacaktır.
Kitap oku paşam.
Hayatta soyut ve somut şeyleri ayırt ederek boşluktan kurtulabilir. Yaşadığın her sorun ve düştüğün her boşluğa belkide kat kat fazlası ile düşenler oldu. Hayat öyle veya böyle devam ediyor, mücadeleyi bırakma. Hepimiz ölcez olm merak etme her şey unutulup gidecek.
iki sene önce karşılaştığım durum. benim sorunum boyutunda mı bilmiyorum ama öyleyse uzman yardımı almadan kurtulamazsın. ha bir de, çevrendekiler seni psikoloğa götürmek için dil döküyorsa, bendensin. yardım al derim.
Ne boşluğu amk amerika mı bura?

Ağızlarda dolanıyor bu söz.

Hatun on erkeğe iş atıyor. Sonra kalkıp bisliktiydim i dinim. Yok kızım o boşluk değil abazanlik. Bizde de var.
eski sevgiliye gönderilecek kısa mesaj boşluktaki insana soğuk duş etkisi yapacaktır. iletildi raporunun akabinde boşluk hissi sona erer, göt korkusu başlar, Pişmanlık hâd safhadadır. Boşluğunu skymajskshsı.
Düşmeyi beklemek. Sert bir şekilde çarpmadan tekrar kalkilmiyor.
Salla gitsin nasıl olsa ölmücez mi...
Tatile çıkmak tatil herseye iyi gelir.
dolmaya çalışmamak. boşluk iyidir.
Sevisin, gecer.
Ne yapsak yapalım içinden çıkılması zor bir durum.
Önce filme sardım ne kadar film varsa izledim fayda etmedi
Daha sonra dizilere sardım yine olmadı.
Bir ara müzik iyi gelir dedim yine başa döndüm.
Amatör fotoğraf olayına girip bir değil 3 makine aldım daha kutularından çıkarmadım attım bir köşeye. Son olarak kendimi işe verdim kafam dağılsın diye bu seferde adım müdür yalakasına çıktı.
yürüyerek 20 kmye yakin yol aldim olmuyor.
inşaatmüh. okuyan biri olarak okey taşlarından evler yapıyorum olmuyor.
link çilekli içerek parkta cocuk gibi oynuyorum olmuyor.
dağ zirvesi yapıyorum olmuyor.
gta vice city oynuyorum olmuyor.
Uyuyorum olmuyor uyumuyorum olmuyor.
olmuyor.
olmayınca olmuyor zorlamaya gerek yok.
Bazen intihar etmekte bir yoldur.
o boşluğu doldurmaktır net! spor yapın hersey cok baska olacak göreceksiniz.
iç iç iç ama içki deil.
(bkz: intihar).
önce bir şarkı söylemeli. Gitarla da desteklerse harika olur.
Kesinlikle evde oturmak sacma sapan gündüz kusağı programlarını izlemek olmamalı.
Gidin 12 saat çalışın. Para kazanın ve istediğinizi alın, bir insanı para ile satın aldığı şeyler iyileştirebilir ancak. Kıyafetler, yeni bir araba, yeni sosyal ortamlar vs.
Aynı sorunları ilaçlarla geçmeye çalışan ben bir nebze dünyayı daha komik görmeye başladım. Çözüm olarak psikeatri.