bugün

çok kirlenmiş diye klavyeyi ozona yatıran anne * .
(bkz: anne naptın yaa)
sadece tasaruf değil yangın çıkar ihtimalini düşünen annedir.
format atarken bilgisayarın fişini çeken anneden daha kötüsü olamaz.
Ödev yapıyorsan sorun yok ama oyun oynuyorsan annelerin en sinirli anına denk gelirsin ve bilgisayarın fişini çekmeyi bırak bi dahaki seneye kadar yüzünü bile göremeyeceğinin kredisi'dir.
komuttan bi haber annedir.
"radyasyon yayıyor evladım" bahanesiyle bilgisayardan kaldırmaya çalışan annedir.
ne hikmetse bu fiş çekme olayı yüzde 95 e gelmiş download sırasında meydana gelir.
keten pantolonlarımı her defasında ütülemek suretiyle giyilmeyecek vaziyete getiren annedir.
harddisk'inizde kalıcı hasarlar bırakacak olan eylemdir.
her eve lazım olan anne tipidir.
elektrikten kisip windows u cokerterek daha zarar yapan yuce varliktir.
başım şişti vov vov vovv(fan sesi) oturda 2(yazıyla iki) ders çalış.
diyen annedir.
(bkz: al kırdın kırdın) *
lüzumsuzsa söndür mantığıyla yetişmiş tasarruflu annedir.
saatlerce bilgisayarın açık durmasına kızmayıp, son 30 saniyede bilgisayarın kapanmasına fırsat vermeden fişe asılır.
en çok benim annemdir.
tarama var yükleme var diyelim itinayla uyarmadığım her seferinde yapar bunu.
önceleri direk fişi çekiyordu. anne dedim bak olmuyor öyle tv değil bu kafayı yiyor sen öyle yapınca biz öyle böyle kapatıyoruz falan üzüldü ben de üzüldüm. şimdi de monitörü kapatıyor bazen uyku düğmesine basıyor öyle çekiyor. bilgisayar yine bozuluyor ama annemin içi rahat en azından. çok şükür.
monitorü ve kasayı tuz ruhuyla silen annelerin yapacağı eylemdir.
bilgisayarın virüs kaptığını öğrenince çamaşır suyuyla monitör silen annedir.
notebookun kapağını da bilgisayarı kapatmadan kapatıverebilecek olan annedir. şirindir ya.
benim annemdir. kızınca da hemen bi kereye mahsus 80 lira gelmiş olan elektrik faturasını gösterir. canım anam.
sağ alttaki torrent' ten jdownloader' in varlığından bi haberdir. nerden bilsin, onları öyle seviyoruz.
elektirik faturasını pc'den kaynaklı geliğini sanan anne.
şöyle bir diyalog yaşanabilir:
-çekme yav çekmesene
- al bozdun bozdun
+ ne bozması ya ?
sabaha kadar iner denilen filmleri bozan annedir, torrent annelerin böyle yapacağı için keşfedilmiş.
yapmakta olduğum slaytın 25. sayfasında bütün verileri kaybetmeme sebebiyet veren annedir, hayır yani su içmeye gittim, öyle boşa çalışmalık olayıda yok.
Tasarrufu bilgisayar fişinde arayan anne.