bugün

(bkz: haydar dümen terk)
çok merek ediyorum sadece boyu mu önemlidir.
bunun kalınlığının bir vasfı yok mudur.
ince ve uzun billiklilerin uydurmasıdır.
erol köse tesellisi.
renault toros ile mercedesi karşılaştırıp: "o da gaza basınca gidiyor bu da, ee aralarında ne fark var ki? " demeye benziyor.
bu laf zencilerin yataktaki basarisini cokertir ama bu tez gercek degildir. bir seyin islevi olmasi icin kalipli boylu poslu olmasi lazim.yoksa neden zenciyle yatan baska kimseden zevk alamaz lafi cikmistir.
züğürt tesellisi.
karşı tarafı mutlu etmek için türlü türlü çeşitlere girebilir.

işlevi değil boyu
boyu değil eni vs.
söyleyenler çok iyi insanlardır,hep karşısındakini düşünürler.
sonuna kadar doğru olduğunu düşündüğüm önermedir. zira araba kullanmayı bilmiyorsanız bir ferrarinizin olması bir anlam ifade etmez.*
erkek söylediğinde bi anlam ifade etmeyen sözdür, tercih sahibinin tescillemesi gerekir. o da subjektif olduğuna göre askıda kaldı bin yıllık özdeyiş.
(bkz: önemli olan çekicin boyu değil çaktığı çividir)
(bkz: yersen).
ne uzunu ne kalını...
en makbul olanı
içeride en cok kalanı...
boyutun gerçekten bir önemi yoktur azizim. gerekli hatun kısmını doyurmaya yetecek ereksiyon ve iktidar süresini temin edebiliyorsanız yatakta önemli olan tek şey mide kaslarıdır. bu kaslar yataktaki hızınızı arttırır, temponuzu korumanızı sağlar ve penis vajinada daha ritmik ya da benim her zaman tercih ettiğim ritmik olmayan (bkz: 3 sığ 1 derin) bir şekilde haraket etmesini sağlar. aslında bunu herkes yapabilir lakin bunun süresini uzatan temposunu arttıran baskıyı arttıran mide kaslarıdır.
bu konuya beni en fazla güldüren yaklaşım, bir kız arkadaş tarafından yapılmıştı: kullanmasını bilmedikten sonra soba borusu göte girmiş neye yarar.
(bkz: pipicik)
israilin araplara yaptığı şey. israil küçük ama becermediği arap ülkesi kalmadı.
denedim ve diyebilirim ki alanen yalandır. orta boy bir penis insana zevk verebilirken, gerçekten küçük bir penis zevk vermiyor. kendini parmaklıyor hissinden başka bir şey değil amk.
boyu ya da pipisi kısa olanların daimi mottosu. ehehehehe bücürler sizi.
Peçete almaya gitme söylemi. Buruk bir sevinç içerir.
Kısa penisli erkeği avutma tümcesi.
Kızlar sizde istemez misiniz kol gibi aleti olan kaslı adamı? Biraz da tipi düzgünse onunla saatlerce zevk sularında kulaç atmak, ha? Aleti size doğru kalkmışken, gözlerinde seni istiyorum isimli ok sizi hedef almışken? O büyük silahın ihtişamını hissetmek, küçüklerle sevişmeyin kızlar. Her daim büyük.
Ya arkadaş yazmayım diyorum ama tek bir işlevi var zaten o da boyuna bağlı. Şaka mısınız.*
http://www.sozcu.com.tr/2...de-dag-gibi-adam-1236168/
"Önemli olan iç güzelliği" sözüyle ölümüne kapışan teselli cümlesi. hangisi daha etkili orasına siz karar verin.
Minik penislilerin uydurduğu avuntu klişesidir.
Bir kere Iri penisin işlevi olmasa da olur; kadın kivraksa onu istedigi gibi kullanabilir zira. Ama küçük penisliler...iki kez terleyin...
Bir ergen beyanı.