bugün

an itibari ile dertleştiğim ve aynı şeyi yaşadığımız kederdaşım. ağır şeyler yaşamışız be...
aldatılmak demek de yanlış olur yaşadığıma.

daha çok güven kaybı, yapmamasini beklediğim bişeyi yapması benimkisi.

insan bazen fazla güvenerek, ya da fazla yüz vererek hata yapabiliyo, şunu farkettim asla tavrını ortaya koymadan bırakmayacaksın. genelleme olmasını istemem ama tanıdığım bütün dişiler gevşemek için gün sayıyorlar.

bu arada düşünüp yazdığın için teşekkür ederim üstad.
bak kardeşim öyle bir Uykum varki anlatamam ama serzenişini duydum ve bu entry girmeye karar verdim!
Bir Kadın aldatmışsa eğer, Bi kere affedersen mutlaka ikinciyi yapmak için zaman kollar, Çünkü tekrar affedeceğini bilir.
Ha mazi var diyorsun fakat aldatılmışsan eğer bu kız Senin mazine de tecavüz Etmis demektir.
Bu da demek oluyorki kız zaten iplememiş maziyi.
Siktir et amk!
Kızdan uzaklaş bir kac gün kesinlikle telefonuna cevap verme karşısına çıkma, bak gör Nasıl da kuyruğunu sallaya sallaya kapına gelecek!

Not: Pijolog kardeşim demişti diyeceksin Emin ol.
(#26315384) gece gece sesli güldüren yazar.
4-3 yazdın hadi o2o3 de yazdında öçöçöç ne amk. *
maksimum 17 yaşında ki çocuk, yaşının gençliğine veriyorum diyor ya, lanet olsun böyle sözlüğe.
Formattan bihaber yazar. Yaşının küçüklüğüne veriyorum. Saygılar.
koş aileni uyandir evladım onlarada söyle, baba bana küfür ettiler de koş.
Özel mesaj yoluyla bana küfür etmiştir. Moderasyona bildirilmiştir.
Melek adeta melek. Arkadaşlar sırf sinan Akçıl konserine gidemiyorum diye gidip video atıcak yane düşünün. Gerçi atmasa da olur düşünmesi yeter.

Ayrıca Beşiktaşlı. neden bu kadar iyi kalpli olduğu belli yane. Ah beşiktaşlılık...

Bir yazar. Çooook iyi bir yazar.
aşırı beşiktaşlılık falan bahane, yazacak cevap bulamayan bazı arkadaşların donuza eklediği yazar.

not: donuyorum.
aşırı beşiktaş sevgisinden ötürü zaman zaman futbol konusunda objektif yorumlar yapmakta zorlandığını fark ettiğim yazar. futbolun tüm renklerinin siyah ve beyazdan ibaret olmadığını belirtmek isterim.
kendisini donuza eklerken sözlüğe donuz butonunu kazandıran zall" a teşekkür etmek isterim. kendisiyle artık diyalog kurmayacağımı belirtir, sözlükte iyi zaman geçirmesini dilerim.
(#26315384)

counter taktiğimiz aynı olan yazar.
güldür güldür izleyip gulebiliyorum.

sanırım depresyona girdim. neden böyle oldum bilmiyorum.

ağlayacağım şimdi.

edit: burası itiraf başlığı değilciler gelmesin. beni yalnız bırakın.
Boş yazar. Bilmediğiniz bir boş yazar varsa o budur.
legend eleştiriye mağruz kalmış yazar.

tamam canım kardeşim hadi işine.
vites topuzu kavramayı erkeklik sanan yazar.
yat zibar artık sabah kalkamayacaksın. sersem herifin teki.
pkk 'lılara bulaştığı için çaylak olmuş yazar. milliyetçi yazarlar birliği olarak üzücü kaybımız. ama bu modlarin her zaman yaptığı iş şaşırmadık.
gene bir kürt bombasıyla karşı karşıya kalan yazar.

adamın nick altına, ( övüne övüne belirttiği) kürt olduğunu belirttim. gelmiş hakeret diyo! tamam biz de biliyoruz kürt olmanın insanlığa hakaret olduğunu ama gocunucaksan övünme.

sen normal kürt de değilsin pkk itisin leş!
"foşik" yazar.*
cidden boşgelmiştir geri gitsin mümkünse. milletin nick altına hakaret yazmakla adam olunmuyor.
Amini yerim, askim yazar.
Boş bir yazar.
Doğum gününü en içten dileklerimle kutladığım yazar.

iyi ki doğdun.
cok cok iyi yazar. isimlerimiz benziyo diye mi ne ısındı kanım.