bugün

Toprağı bol, mekanı cennet olsun. Sevenlerine ve yakınlarına allahtan sabır diliyorum.
allah rahmet eylesin.
ilginç ilk defa bir sözlükte ölüm ilamı görüyorum.

arkadaşı tanımıyorum ama üzünleni çok olmuş, başınız sağ olsun. başın sağ olsun uludağ sözlük.
ölüyorum tanrım
bu da oldu işte.

her ölüm erken ölümdür
biliyorum tanrım.

ama, ayrıca, aldığın şu hayat
fena değildir...

üstü kalsın... *
hiç tanımadım kendini, hatta gelişmelerden öğrendim vefat ettiğini ama ölüm üzer hep beni, artık onun entrylerini okuyamayacak olmak gerçeği de düşündürür. Allah rahmet eylesin...
allah rahmet eylesin
allah rahmet eylesin..yakınlarına başsağlığı ve sabır dilerim.
allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
Mekanın cennet olsun ..
allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin kendısını kaybettik.
hepmizin birgün göçüp gideceği diyara vakitsiz giden arkadaşımıza allahtan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz.
(bkz: #3061436)

umarım başarabilmişsindir...
zannediyorum daha önce hiç entrysini okumadım.

ama aynı şeyin yarın bigün bana da olabileceğini hatırlattığı için, teşekkür ettiğim.

toprağı bol olasıca.
cennete paralel geçiş yapasice...
allah rahmet eylesin:(
allah rahmet eylesin , mekanı cennet olsun.
Huzur içinde uyusun.
Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin.
toprağı bol olsun, allah gani gani rahmet eylesin.
öncelikle allah rahmet eylesin, yakınlarına allah sabır versin.
#3061436 nolu entry si ile beni şaşırtan yazardır. gideceğini bilir gibi... sabır dilerim sözlük.
gitmeseydin güzel olacaktı ama bu kadarmış yaşayacaklarımız seninle. bundan sonra sensiz devam ediyoruz ne kadar kötü olsa da. ben alışkınım daha önce de arkadaşlarımı kaybettim ama senin acınla anladım ki her yenisi daha da çok yakıyormuş insanın kalbini. bana satranç sözün var unutma serhat...
seni hiç tanımasamda bilmesemde yinede bu kadar çok sevenin oldğuna göre bu dünyada güzel şeyler yapmışsın nur içinde yat kardeş mekanın cennet olsun.