bugün

tt arena da ya ibb atkısı açılır ya galatasray.**
konsere katılan sarıoğlu ailesine jest yapmıştır.*
bon jovinin türkiyenin en büyük takımına verdiği destektir .
(bkz: hayranlığı gizleyememek)
Birşey kaybetmeyeceği , aksine kazanacağı durumdur. Gs li bazı kişiler artık Bon Jovi fanı, diğer takımlı fanları yine Bon Jovi fanı.
(bkz: adam haklı)
(bkz: ünal aysal ın son bombası)
yakışmış.
muhtemel ki konser mutluluğuyla diğer takımların taraftarlarının eheheh kerata diyerek hoşgördüğü eylemdir.
gayet diplomatik davranmıştır, önce açıp sonra yuh sesleri gelince geri fırlatmıştır.
edit: adamın ne suçu var yahu, sonuçta hayranlarını memnun etmek için orada. ne bilsin galatasaray'a olan sevginizi veya düşmanlığınızı. onun ötesinde benim ne suçum var, olanı yazdım. hörmetler!
edit: bunca eksinin sözlük yazarlarının okuduğunu anlama konusundaki yetersizliğinden kaynaklandığını düşünüyorum. bon jovi sevengillerdenim arkadaşlar ve baştan sona nefes alamadan oradaydım.
tt arenada yimpaş yozgatspor atkısı açmasını bekleyemeyeceğimizden gayet normal karşılanması gereken olaydır.
ne alkış uğruna yapılan, ne de diplomatik bir davranıştır. bir kere daha konsere bile gitmemiş eziklerin yorum yapması nedir yaa? allahın asosyali iki saat satır satır yazı yazmış.

daha olayı bile görmeden "inönüde olsa beşiktaş açardı" diyor ya ahahaha.

madem bilmiyorsun dangalak, dinle de öğren, sikim sikim konuşma. adam yanında getirmedi galatasaray atkısını açıcam diye. tam konser bitmek üzereyken grubun tüm elemanları bir araya geldi ve o sırada biri galatasaray atkısı fırlattı jon bon jovi'ye. o da yazıyı okuyup açtı sadece. olay bundan ibaret.

sizin gibi mallara da laf anlatıyorum ya ne diyeyim kjaskjd. sırf kendi takımının atkısını açmadı diye eziklik yapabilen bu kadar dangalağı bir arada göremem herhalde bir arada.
türkiye'nin uluslararası alanda etkili bir takımı dendiğinde akla gelen ilk galatasaraydır. avrupada ve türkiyede birçok kez şikesiz tarih yazmıştır. bu yüzden yapılması gerekendir. avrupa da sorulduğunda "galatasarayda mı oynuyor" denilen fenerbahçe atkısını açacak hali yoktu ya ?
(bkz: yeni kemal kılıçdaroğlu)
sanılanın aksine kendisi getirmemiş, diamond ring'den birisi sahneye fırlatmıştır. sağlam bir yuh sesiyle hemen geri atmasıyla sonuçlanmış olan olaydır.

not: evet ben de yuhaladım. hoşuma gitmedi çünkü.
Bir galatasaraylı olarak atkıyı fırlatan şahısın saçmaladığını düşündüğüm durumdur.Ne gerek var ki ? Kulakların müzik cümbüşüyle dolarken niye bunu yapar ki bi insan ?
sonra o atkıyı yüzünü buruşturarak geri atması.
edit: niye eksilendim şimdi bon jovi yaptı bunu ben değil.