bugün

görsel

Içimde yıkılan hayaller..

Korkularım, sevdiğim kadının ne şimdi ne de gelecekte..
Hayır demesinin kulaklarımda hâlâ yankılanışı..

Üst üste gelen boğucu nedenler..

Bomboksun be hayat..
bu şahsı tanımam, bilmem. gelmiş 7 yılı meslekte, 2 yıl polis okulu ile birlikte 9 yıldır gururla taşıdığım üniformama, yeri geldiğinde hayatımı ortaya koyarak kendisini tanımayıp bilmediğim gibi yine tanımayıp bilmediğim insanların mal ve can güvenliğini korumak için yapmış olduğum göreve resmen hakaret etmiş. bir bok olamadım bari polis olayım mantığını hiç duymadım. ama bir bok olamayanları çok gördüm. zannımca yine görmüş oldum.

devlet memurları kanunu ve polis vazife ve salahiyet kanunuda dahil pek çok kanun üzerine benim diyen avukattan daha bilgiliyim. devleti mahkemeye vermiş ve kazanmış biriyim. ama anlamayan kişiye yani kapasitesi yetmeyen kişiye laf anlatma konusunda başarılı değilim.

ey internet alemi sen nelere kadirsin. karşımda iki kelime konuşamayacak insan burda kükrüyor.
ezhel isimli müzisyenin 2015'te yeşil oda'da yaptığı akustik parçanın adıdır. b*k dolu bir nakaratı başka birisi daha ritimli bir hale getiremez.

https://www.youtube.com/watch?v=w794fTzsC90

güzel göndermelere sahip lirikleri var.
"Kaç kişi sence ayda az paraylan yaşar
Onların parasıyla kim saraylar yapar"
şahsım adına, tünelin ucunun çıktığı yerin betimlemesidir.
jean christophe grangé' nin kaiken kitabında geçen dipnota göre, japonca tahta kılıç anlamına gelen kelime.
hoşbulduk efendiiim * nasıllar amca beyler hanım teyzeler afacan yiğenleeeer *

not:aslında hiç komik değilim,beni 1 entry ile değerlendirmiş önyargılı yazar *
(bkz: 25 ocak 2012 galatasaray mke ankaragücü maçı/#14375821)entrysini ilk okuduğumda galatasaray taraftarına "bombok" diyor sandım, tam eksilerimle saldırıya geçiyordum ki nicki gördüm. ne diyeyim tuhaf nickli bir galatasaray taraftarı.
adamakıllı cevap veremediği kişilerin nickaltlarına küfür yazan zavallı. ayrıca verdiği o bakınızdaki yorumum da kendisini gayet iyi tanımlamış.
(#9972756) pek şokella.
(bkz: dördüncü nesil çaylak)
(bkz: aynen)
komik yazar. **

edit: çok konuşuyor bu, gel barışalım. sen osun di mi?*
başka bir yazara hediye yollamış ve bunu formata aykırı bulmayan yazar.
#8263060 numaralı entry girerek sözlük formatından bi'haber olduğunu açık eden yazar. ve bu entrysine rağmen bunu savunanlar var, helal olsun ak.

formatı, entrysi silinince anlayacak yazardır ayrıca.
"boka bok demeye ar diyenler, zerre kadar boka düşse boku berbat ederler" cümlesinden hareketle, aynadır kendisi efendim. "bok" iseniz, ona bakınca bombok görürsünüz dünyayı..

'öz'dür kısaca.
Boku, daha bok olarak ifade etmek için kullanılan bir nevi pekiştirmedir.
(bkz: hayat)
Aklını alabilecegim yazar . Herkez akıllı olsun .
nicki gibi bombok bir yazardır. ****
argo olarak bir cevap verme şeklidir. genelde kötü, nahoş ve kişinin istekleri dışında gelişen olaylar olduğu zaman için geçerlidir.
yurtta bir arkadaş görülür ve sorulur:
-nasılsın abi?
+bombok.

ertesi gün ve sonraki tüm günler aynı yanıt alınır.ardından arkadaşla testis geçmek amacıyla bomba gibisin abi denilir.
(bkz: seviyorum ulan)*
nasıl gidiyor ? sorusuna verilen cevaptır .
hoşgeldin yazarı. *
edit: yazar adayı.
kıyas kabul etmeyen çaresizlik durumunu en iyi anlatan pekiştirme sözcüğü