bugün

icip icip sonra antibiyotik aldığını anımsamak.
ayağında ayakkabı varken ayağının kaşınması gibi boktan durumlar var.
nadiren yalan söyleyip, onu da eline yüzüne bulaştırmak, akabinde de mecburen yalanını itiraf etmek. insan çok kötü oluyor be sözlük, boka batmış hissediyorsun kendini...
Sizin arkadaş olarak gördüğünüz birinin, duygularının arkadaşlıktan öte olduğunu size bahsettiği andır. Ulan hep bahsederlerdi de zorluğunu anlamazdım. Uygun bir dilde anlat diye nasihat verirdim. Meğer ne zormuş arkadaş bu durum. Hayatımda önem verdiğim bir arkadaşımı kırmadan bu işin içinden nasıl çıkarım diye düşünüyorum. Tüm düşündüğüm aklımda kurguladığım sözler anlamsız kalıyor. Ne dersem ne yaparsam yapayım asla eskisi gibi olmayacak bir ilişki söz konusu. iste bu en boktan durumlara bir numaralı örnek.
can sıkar.
Boka basmak, üzerine kuş sıçması, telefonu tuvalete düşürmek, kabız olmak, ishal olmak vs.
vizelere çalışmaya çalışıp çalışamamak. sonra bir quantin tarantino filmi açıp izlemek.
Ne bok yediğim belli değil. Sanki bu durumdan kurtulacakmışım gibi bavulumu toplayıp 2 hafta yaşadığım şehre dönmeyecek olmamda anlamsız. Neyse Kendimi sikeyim.
eski sevgiliyle arkadaş kalmaya çalışmak.
çok iyi arkadaş ile güven sorunu yaşamak.
az puanla istediğin kurumun Sınavı'nı kaçırmak.