bugün

Gerçek olduğuna o bodrum olduğuna inanmıyorum ama inşallah odur.
ne zamandır böyle güzel resimler görmemiştim sağol asker polis kahrol pkk.
Paylaşır, nitekim PKK'lılar bize karşı yaptıkları her saldırının vidyosunu çekip kendi aralarında paylaşıyorlar. Biz de bazı PKK'lıların "bunlar yalan söylüyor, gerilla ölmedi, aslına asker öldü asker, gerilla en büyük yenilmez" muhabbetlerine binayen burada onların yenilmez gerillalarının fotoğraflarını paylaşıyoruz. Elbette seviniyoruz da. Bir insan milletini sevdiği kadar, düşmanlarından nefret etmelidir. Ölüye zaten merhamet gösterilemez. Ölüye merhameti ancak Allah (c.c.) gösterir.
Tiplerinden normal masum vatandas olmadiklari bellidir.
birisi şuraya diriliş ertuğrul jenerik müziği koysun.
ya arkadaş, tamam bu itler hainlik etmişler. karşılığında da belalarını bulmuşlar. ama o çatışmalarda nasıl bi mermi kullanılıyor, nasıl bi el bombası kullanılıyor. çok merak ediyorum lan.
Aslanlara fırsat verildiği takdirde sanatsal çalışmaları ortada, devamı gelir umarım.
vatanıma yakışmayan görüntüler.
(bkz: anasını götürseler aman abi istikrar diyen tip)
mehmetçiğime acımadan kurşun sıkanların, sonucunda ne hale geleceğinin görüntüleridir.
amerikada araba çalan hırsızı bile çekip vuran polisleri, fıransada ya da belçika da ve hollandada işidçi denilen kişilere nasıl muamele edildiğini bildiğimden, bu olanların müstehak olduğunu düşünüyorum.

ama bu insanların belki de zorla dağa çıkarılmış olma ihtimali ve kandırılmış olma ihtimalide var.
damlayan evlere sahip,belkide hayatında başarısız olup asker olan ya da devletini sevdiği için asker olan insanları öldürenlerde bunlardır.

devlet ve millet kutsaldır. bölmeye teşebbüsün cezası budur .
ama bu resimlerü görmemesi gereken insanlar vardır.
Umarım fragmandır.
Insani duygularınızı kaybetmişsiniz resmen...
genlerinde savaşmak olan 2000 yıllık medeniyeti 300-500 şehitle yıldırmaya çalışmak aptallık.

bu memlekette

ya kardeş kardeş yaşarsınız ya da hendeklerde bodrumlarda ölürsünüz. daha durun bahar gelsın bak kimlerin kafaları kopuyor o dağ kadrosundaki piçlerden.

ha bu arada sarhıldan diye ağlayan selo önce roma'da ki karını isviçre kolejindeki kızlarını ve seni cepheye alalım..

hep beyni basmayan aptal kürdü kullanma biraz sorumluluk al.

kısacası arkadaşlar devlete baş kaldıran cezasını çekecek. ister gocun ister gururlan kimse kanı nı geninini sorgulamıyor. askerde oldun cumhurbaşkanıda hademede komiserde..

ya dünyada ırak gibi toplu katleden, hafız esad gibi sana kimlik vermeyen köyüne hapseden, iranda asan devletlerin aksine sana sahip çıkan tek devleti sahiplen ya da nankörce can ver.

seçim senin kavruk tenli kardeşim.