bugün

genlerinde savaşmak olan 2000 yıllık medeniyeti 300-500 şehitle yıldırmaya çalışmak aptallık.

bu memlekette

ya kardeş kardeş yaşarsınız ya da hendeklerde bodrumlarda ölürsünüz. daha durun bahar gelsın bak kimlerin kafaları kopuyor o dağ kadrosundaki piçlerden.

ha bu arada sarhıldan diye ağlayan selo önce roma'da ki karını isviçre kolejindeki kızlarını ve seni cepheye alalım..

hep beyni basmayan aptal kürdü kullanma biraz sorumluluk al.

kısacası arkadaşlar devlete baş kaldıran cezasını çekecek. ister gocun ister gururlan kimse kanı nı geninini sorgulamıyor. askerde oldun cumhurbaşkanıda hademede komiserde..

ya dünyada ırak gibi toplu katleden, hafız esad gibi sana kimlik vermeyen köyüne hapseden, iranda asan devletlerin aksine sana sahip çıkan tek devleti sahiplen ya da nankörce can ver.

seçim senin kavruk tenli kardeşim.
Insani duygularınızı kaybetmişsiniz resmen...
Umarım fragmandır.
amerikada araba çalan hırsızı bile çekip vuran polisleri, fıransada ya da belçika da ve hollandada işidçi denilen kişilere nasıl muamele edildiğini bildiğimden, bu olanların müstehak olduğunu düşünüyorum.

ama bu insanların belki de zorla dağa çıkarılmış olma ihtimali ve kandırılmış olma ihtimalide var.
damlayan evlere sahip,belkide hayatında başarısız olup asker olan ya da devletini sevdiği için asker olan insanları öldürenlerde bunlardır.

devlet ve millet kutsaldır. bölmeye teşebbüsün cezası budur .
ama bu resimlerü görmemesi gereken insanlar vardır.
mehmetçiğime acımadan kurşun sıkanların, sonucunda ne hale geleceğinin görüntüleridir.
(bkz: anasını götürseler aman abi istikrar diyen tip)
vatanıma yakışmayan görüntüler.
Aslanlara fırsat verildiği takdirde sanatsal çalışmaları ortada, devamı gelir umarım.
ya arkadaş, tamam bu itler hainlik etmişler. karşılığında da belalarını bulmuşlar. ama o çatışmalarda nasıl bi mermi kullanılıyor, nasıl bi el bombası kullanılıyor. çok merak ediyorum lan.
birisi şuraya diriliş ertuğrul jenerik müziği koysun.
Tiplerinden normal masum vatandas olmadiklari bellidir.
Paylaşır, nitekim PKK'lılar bize karşı yaptıkları her saldırının vidyosunu çekip kendi aralarında paylaşıyorlar. Biz de bazı PKK'lıların "bunlar yalan söylüyor, gerilla ölmedi, aslına asker öldü asker, gerilla en büyük yenilmez" muhabbetlerine binayen burada onların yenilmez gerillalarının fotoğraflarını paylaşıyoruz. Elbette seviniyoruz da. Bir insan milletini sevdiği kadar, düşmanlarından nefret etmelidir. Ölüye zaten merhamet gösterilemez. Ölüye merhameti ancak Allah (c.c.) gösterir.
ne zamandır böyle güzel resimler görmemiştim sağol asker polis kahrol pkk.
Gerçek olduğuna o bodrum olduğuna inanmıyorum ama inşallah odur.
Belliki bazı " beraber salladık, burda insanlar ölüyoooo " diyenlerin zoruna gitmiş. E bizde akp yi düşürmek için Türk solculara hdp ye oy vermeyin. Yoksa cesaret alırlar verdiğiniz oylar mermi olarak size geri döner demiştik ve öyle oldu da.

Neyse mevzu bu değil. Lakin eline sağlık askerimizin ve polisimizin.
hamd olsun rabbime bu alçaklar hak ettikleri sona varmış. bunlarla birlik olan ve fitne çıkaran diğer pkklı alçaklarında en kısa sürede gebermesi dileğiyle.
(bkz: türkün gücünü göreceksiniz)
zerre etkilemeyen görüntüler sadece biraz gülümsedim o kadar
ne fıratlar ne mehmetler verdi bu ülke
bir ölür bin diriliriz .
Keyfimi yerine getiren görüntülerdir.
ben pkk'ye sempati duyuyorum demeye götü yemeyenlerin tatlış çakallarını göstermiştir bu ölüm görüntüleri.

çünkü biliyorlar ki pkk'ya sempati dendiği anda linç + sikilme eylemine kurban gidecekler.
bu ikiyüzlü tavırlarını gizlemek için de bir anda en eski çakallık olan humanizmin arkasına saklanıyorlar.
yok fotoğraflara bakıp midemiz bulanmadığı için hastaymışız. has siktir oradan dürzü.
bu adamların şehit ettiği vatan evlatları için yeterince üzüldük biz.
hoş yeterince üzülmemiş/onlara gereken saygıyı gösterememiş olsak bile bu kansız piç kurularına üzülecek kadar da aşağılık değiliz.

asıl siz hasta ruhlarınızla katilleri sevip humanizm maskesinin arkasına saklanmak yerine azıcık adamlık varsa kişiliğinizde açık açık söyleyin pkk sempatizanı olduğunuzu da görelim ak göt, kara göt kimmiş.

iki yüzlü piçler.
Ne olursa olsun, kim olursa olsun böyle görüntülerin yayınlanması hiç etik değildir.
gebersinler, helal olsun türk askerimize, mutluluk vericidir.

it sürüleri.
Bir kaç ölümün bir sonuç getireceğini sanan çakma vatanseverleri gün yüzüne çıkarmış olay. Hayırlısı olsun diyenleri anlarım ama ölülerden keyif aldım diyenler film izlemeyi azaltsınlar çünkü gerçekliklerini yitirmişler malesef.
Pis hainler size böyle ölümler müstehak. Ah birde onları bizim elimize verseler
Allahuekber vuhhuu tepkisi verdiğim görüntüler,mutlu etti, allah askerimizin yardımcısı olsun.
hayatımda ilk kez bir ölüme seviniorum. evet lan ırkçıyız pkk yı sevmiyoz kürtleri sevmiyoz ırkçıyız ne olcak.