bugün

Shaggy ile yaptıgı feat. I wanna mükemmel şarkıdır.
Şarkıları gibi remixleride güzel olan dj abimiz.
severim.

evet, şu an world hold on dinliyorum.

(bkz: world hold on)
yıldızı çabuk sönen sanatçıdır.

(bkz: love generation)
her hangi bir şarkısını dinledikten sonra, rock this party ve sound of freedom şarkılarını dinlemeden müziğini kapatamadığım fransız dj.
pardon ya love generation ı da dinlemeden gitmiyorum.
zaman zaman odesaya gelir beach club ları coşturur.
bir anda patlayıp sönen bir şahıstır.
(bkz: rock this party)
Heart of Glass yeniden remixliyerek bu yaza damga vuracağını göstermiş, dünyanın önde gelen djlerindendir.

http://www.youtube.com/watch?v=Sa8DciZG-yI
tok dj gibi davranıyor. bana öyle geldi ama klip yönetmeni için ayağa kalkıp alkışlıyorum. *
klipler ve müziğin o nasıl güzel bir parçadır. oturan evinde akşamı sakin geçiren adamı, dışarı çıkartır. cinderella. ayrica klir mükemmel. ellerine sağlık. tikhomirov.
bugün akşam 8 de nişantaşında ücretsiz halk konseri verecek kişilik.
shaggy ile düet yaptığı I Wanna şarkısı gerçekten güzeldir.kliptede çok sempatikdir ayrıca.
fransız asıllı müzik adamı. yaptığı birçok parçayla tüm dünya listelerinde üst sıralardan inmemiş, reklamların, discoların aranan müziklerinin yaratıcı olmuştur. sıcakkanlıdır. belly dancer ve rock this party eşsizdir.
18 yaşından beri bu işin içinde olan, seçtiği sample'lar gerçekten çok sağlam olan dj. çıkarıdığı hitlerden bir gürme yaparsak şunlar var:

(bkz: world hold on)
(bkz: love generation)
(bkz: lala song)
(bkz: what i want)
(bkz: together)
(bkz: sound of freedom)
müthiş bir dj, insanı yerinde durdurmayan şarkıları var.

çok güzel işler yapan fakat çoğunlukla parçaları birbirine çok fazla benzeyen dj.zamanında birini sevdim, şimdi hepsini seviyorum domino taşı gibi ilerliyoruz kendisiyle*
29 temmuz'da istanbul park ormanda olacak olan mükemmeel müzik yapan şahıs.yine park ormandayız.

(bkz: sound of freedom)
(bkz: rock this party)
(bkz: give a love)
yeni nesil bob marley.
son 1 senedir gittiğiniz gece kuluplerinde çalan çoğu parçanın sahibi dans etmeyi sevmeseniz bile insana dans etmeyi sevdiriyor kendinizi pistin ortasında çılgınca dans ederken bulabilirsiniz.aynı zamanda adamın mixleri çok sağlam izlenilesi, kopunulası, dağıtılası partilerin sahibi.
sound of freedom gibi mukemmel bir sarkı yapmıs insan.
son yıllarda david guetta, david vendetta, fish go deep, milk and sugar ile birlikte çok sağlam altyapı ve samplelar kullanarak avrupa dj müziğine yön veren isimlerden bir tanesi. bana göre saydıklarım içinde de en iyisi.
world hold on ve love generation zati olayı bitirmiştir.
(bkz: give a lil love)
'Sound of freedom' adlı parçasıyla yine gündeme damgasını vuran ünlü ve ününü hakeden dj
kişisi.