bugün

Her ikisi olan benim gibi erkekler yeğdir. Akıllı olun fazlasını isteyin.
Yaş aralığına bakılması gerekir.
bmw e60 qhalp.

bmw kullanan erkek eğlencelidir, hızlı dönüşler yapmayı sever. mercedes kullanan erkek sıkıcıdır yavaştır.
Audisi olan hatun alır...
Sizi seven erkek.
tofaşı olan adam gelir ikisini de tokatlar.
Arabası olan veya olmayan zeki ve sempatik erkek?
Alfa Romeo.
boş ve gereksiz bir adamım.

bmw siqer atar dayı. göz var izan var. bir de araya audi'yi falan sıkıştırmaya çalışan denyolar var.

bmw ezer geçer.
Volvo'su olan dayı.
yazar burda apaçık bir şekilde piç olduğunu ifade etmiş. 21. yy türkiyesi de bi garip, insanlar ben piçim diye ortalarda dolanıyor. *

değişik bir eğilim. sado-mazo diyorlar.

ayrıca az olgunlaşın olum ya. hala araba ile toplumda karakter, eğitim, mevkii defektini kapatmaya çalışan insancıklar var. yazık harbiden.
italyan arabası olan erkek ikisini de alır, gezdirir ve sonuç olarak arabasına hayran bırakır.

şimdi elimin altında hepsinden var ama italyan araçlarının tadı farklı diyeceğim, linç gelecek.

biliyorsunuz ki sözlükte varlıklı olmak büyük suç.
arabam yok ikisini de döverim.
önce adam olsunlar da sonrasına bakarız.
mercedes'in asaleti başka. klas adam arabası. bmw olsa olsa zibidi arabası olur.
BMW 5 serisi daha çok satıyor.
Her ikiside değil.
(bkz: Volvosu olan erkek)
görsel
Tabi ki bmw.
Ne yazık ki ikisi de değil
(bkz: audi rs7) sahibi erkek alır.
Mercedes bmw ne fakir misiniz?
Renault clio'su olan erkek alır çünkü memurdur bizdendir aile babasıdır.
Bmw’nin 7 serisi hariç kalanı silme zibidi işidir. Mercedes ise e’den başlar.
beynini kullanan erkek.
Mercedes erkeği işinde gücünde düzenli geliri var. Bmw erkeği baba parası yiyor. Sevgilisini aldatmaya müsait.
bugattisi olan erkek.
ergen başlığı...direkt gerizekalı başlığı...bugatti yazmış adam, ulan tiplek o araba 250 bin euro, öyle arabaya bindin mi, senden öyle bi lüks vergisi alırlar ki, 3-4 yılda aldıkları para bugattiyi ziker atar, biliyo musun sen bunu, yigenim?...

var ya öyle salaksınız ki, beyinsiz beyinsiz şeyler yazıyosunuz, valla sinirlendiriyosunuz adamı...

josef ackermann, deutsche bank´ın başındaki adam, dünyanın en büyük 2.ci bankasının yönetim kurulu başkanı...adam daha geçen gün paris´e trenle gitti, tren garı peronunda tren beklerken fotoğrafını çektiler, o foto gazetelere çıktı da, oradan biliyorum.

öyle bugattiye falan mirasyedi piçler biner anca...herhangi bi alman kadını, ziktir lan sen eroin kaçakçısı mısın, bu arabaya nası biniyosun, diye sorar...

ve alman polisi o ferrarileri, bugattileri falan, çok daha sık bi şekilde durdurur. "sen kimsin hemşerim, bu araba ne ayak, göster bakiim bunu çalmadığını?" diye sorar sana....

sizden bu kafayla bi halt olmaz, söyliyiim size...o kafayı kesin, daha aydın bi kafa takın.