bugün

izle, izlettir.
3. sezon 16 aralıkta geliyor deniyordu. 17 aralık oldu sezon mezon yok ortada.
Senaristinin taş yiyip, boya içtiğini düşündüğüm bir çeşit kimyasal uyuşturucu. (bkz: allah diyen papağan)
3. sezon torrente düşmüş diyorlar izleyen izlemiş. O kadar dizi izleme film izleme siteleri var hiç birinin kendinden haberi yok. Christmas bölümünü ocak ayında yayınlasan ne boka yarayacak?. Bir an önce alt yazıcılara ve dizi sitesi sahiplerine sesleniyorum koyun şu diziyi. Öyle sağdan soldan çaldığınız linkleri sitenize indexlemekle dizi sitesi olunmuyor. Çalışın biraz.
christmas özel bölümü yayınlanmıştır. her bölümü ayrı şaheserdi ama bu özel bölüm daha bir etkileyiciydi sanki.

insanın vatzaptan engellenince neler hissettiğini süper yansıtmış.
yeni bölümü baya bi merak ettim.
sözlük sayesinde biraz geç de olsa tanışma imkanı bulduğum mini sezonlara sahip dizi.

sözlükteki övgü dolu entry’leri okuyunca beklentimi çok yükselterek, bir şevkle hemen izlemeye koyuldum.
ancak beklentimi çok yükselttiğimden olsa gerek, ki bu işler beklentiyle tamamen direkt alakalı, ilk iki bölüm itibariyle bana çok öyle anlatıldığı oranda başyapıt gibi gelmedi.
tamam gayet güzel ve ilginç dizi, boş vakitlerde izlenebilir, önemli mesajlar veriyor. ancak dizi sanki mesaj vermek için yaratılmış, tek amacı bu, bu yüzden de orijinal ama uçuk konular üzerinde durmuş, ve bu mesaj kaygısı yüzünden de bazı sahneleri zorlama olmuş. insanları can evinden vurayım, düşündüreyim diye fazlaca zorluyor kendini.
distopinin dalağını yaran ingiliz yapımıdır. Farklı yönetmenler, farklı castlarla kısa filmlerden oluşan dizi denilebilir. en son 8.7 puandaydı imdb'de. kanımca hakettiğinin altında puan.
yılbaşı özel bölümüyle yine kendine hayran bırakan dizi.

3 bölüme bedel bir bölüm yapmışlar. senariste bol bol küfredeceksiniz izlerken.

(bkz: bir iltifat olarak küfür)
afedersiniz ama biri bana hayat kurtarmak için domuz sikmenin mantığını anlatsın! 2.bölümü de sabırla izledim buna 8.1 imdb puanı vermişler birde anlamadığımız her bok sanat mı oluyo gardaş.
özetle, hayatımda srpski filmden sonra izlediğim en boktan şey.
Farkettim de her bölümde en az bir seks sahnesi varmış.

(bkz: abi yönetmen dayasın dedi)
yılbaşı özel bölümü ile çıtayı iyice yükselten ve her saniye oha, yok artık, yapma lan diye tepki vermemize neden olmuştur. Yayınlanan 7 bölüm içerinde en iyisidir bile diyebiliriz.

Piyasadaki en eşsiz ve benzersiz yapımdır.

Mad men dizisinin baş rolü jon hamm ve game of thrones dizisinin osha ve Talisa Maegyrrolündeki oyuncuların bu bölümde rol alması ise tadından yenmez duruma getirmiştir.
yine bir efsane bölümle bizlerle olan dizlmisssss, kıymetlimissssss.
Her bölümü birbirinden farklı ve özel.
Bana adventure (point&click) oyunları sevdiren üçlemedir. 2. ve 3. Oyunları özellikle çok iyidir. Efsanevi seriyi noktalayan 3. Oyun beklenen finali vermesede mutlu bir sonla biz oyun severlerin zihninde güzel bir iz bırakmıştır.
Başucu dizisidir.
sayko dizi. yemin ediyorum psikolojisini bozuyor insanin. izledikten sonra 3 gün etkisinde kalıyorum. teknolojidende sogutuyor insani.
iyi ki bir yerlerde karşıma çıktı da haberim oldu dizisi. Yo Yo henüz izlemedim sadece yorumlara baktım ve nasıl heyecanlandım anlatamam. içim içime sığmıyor resmen. Verdiğim dizi izleme arasına Son verecek diziyi buldum galiba. En kısa zamanda tanışacağız Black Mirror.
dün başlayıp, ilk sezonunu bitirdiğim mini dizi.
ilk sezonu bir gecede bitirdim demek çok havalı. ilk sezon bitti bile dostum.
evet benim için çok rastlanamayan bir konu.
tv karşısında battaniye altında, uyumadan 3 bölüm izlemek.

teknolojiden nefret ettirdi. ama geçti sabaha merak etmeyin.
resim hocam tarafından tavsiye edilen dizidir. 2/2. bölümü kabir azabı gibidir. tavsiyemdir.
izleyin ulan ayılar.
gelecek, teknoloji, insanlık adına çok şey katıyor insana.
kısa, tatlı bölümleri var. hiç bir oyuncu bir daha başka bölümde oynamıyor.
bol bol küfür edeceksiniz.

çok önce izlemiştim, yıl başı neyin bölümü vermişler, görmemiştim, onu da izledim, aman tanrım didim !
oha. entry daha nerede olsun sayın sözlük? daha henüz bitirmedim ama kafayı sıyırmadan yorum yazacağım.
deli işi bir dizi. aslında dizi demeye gönlüm el vermiyor. 3 bölümlük sezon mu olur yahu. bence en iyisi tv dizisi diyelim. zaten her bölümün oyuncuları, yönetmenleri, konusu farklı. sadece ilk sezonu izleyerek söylüyorum ki, ingilizler becermiş bu işi. bir de coupling vardı bir zamanlar onu da becerebilmişlerdi. konuya dönersek ki yine sadece ilk sezondan bahsediyorum, zamansız bir gelecekte, garip alışkanlıklar, sıradışı teknolojiler ve bunların etkilerini izliyoruz. ilk sezonun finali olan 3. bölüm adeta 48 dakikalık film tadında. zaten bu bölümün haklarını Robert Downey Jr. film yapmak için satın almış.
Büyük şehirlerde yaşayan insanların izlemesi gereken güzel dizi. Bölümler öyle arka arkaya değil en az 3-4 gün aralıklarla üstünde düşünülerek hatta kalabalık bir kitleyle izlenilip üstüne yorum ve çözümleme yapılması gereken ve çevreye bu diziden bahsedilmesi gereken güzel bir yapıt.
Üçüncü dozu alıyorum sonum hayırola.
her bölümü farklı bir film gibi olan bir dizi. tavsiye edilir.