bugün

yalan da olabilir, olmayabilir de.
malum araya karışan, ortalığı karıştıran çok insan vardı.
ama kız çocuğu deniliyor. başını aç anne diyor. nereden düşünüyor bunu o kız çocuğu. çocuk lan bu daha.
önce parçalara ayırıp, sonra üzerlerine işeyip, ardından da kemiklerini sıyıracaklardı.

ama bu adamlar bu polisle çatışmaya(!), eşofmanlarla gidiyor.

ayrıyeten:
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
"bizi öldürecekler anne başını ört" olsa anlarımda hadi neyse bilen biliyor zaten.
2 salsğı, cahili kandırsam o kar diye düşünülerek atılmış yalan
kaynağı yaran haberdir.

cool story bro.
benim anlamadığım şu;

--spoiler--
Yanında bulunan 13 yaşındaki kızı ile alışverişten dönmekte olan öğretmen H.A.
--spoiler--

denmiş.
iyi de isim gizlemesi normalde sadece 18 yaşından küçüklere yapılır. kadına tecavüz falan da edilmemiş. neden ismi gizlenmiş onu anlamadım.
öğretmenin ismini de söylesenize lan. biz de bilelim. soralım. soruşturalım.

yani böyle bir olay var ve bunu sadece habervaktim biliyor. ne kadar ilginç...
bu haberlere ısrarla inanan insanların var olduğunu gösteren haberdir. bu ülkede baş örtülüler azınlık değil ki ajitasyonu yapılsın. asıl açık olanlara üzülün, onların hakkını savunun.
Kaynak habervaktim.
(bkz: kaynak götüm)
habervaktim' in zaytung tarzi haberidir. yalan oldugu 10 km. öteden belli zaten üzerine konusmaya gerek bile yok.
habervaktim'in bu haftaki sansasyonel senaryosu. her hafta böyle bir hikaye yayınlanmazlarsa okurlarının beklentilerini karşılayamadıklarından tepki alabilirler. o yüzden hoş karşılamak lazım. bunların hepsine tamam, tamam ama biraz değişiklik yapın yahu.annelerle kurban çocukların isimleri ve yaşları dışında her şey aynı. ne bileyim, bir gün de bir imamın sakallarını yolup sonra karısını kaçırıp, yerine müezzinin karısını getirsinler. bulsunlar bir şeyler. az biraz atraksiyon olsun. hep dayak, hep dayak... olmaz ki böyle. izleyici, pardon okur, yeni şeyler bekliyor.
duygusallıkta son nokta. çok tehlikelisiniz gerçekten, buram buram manipüle kokuyor. oltaya gelirsen.
5 tane adam öldü lan illa ajitasyon yapacaklar zulümlerine kılıf uyduracaklar trajedisini siktiklerimin. ne yaparsan yap bu ülkede sadece müslüman dindarlar mağdur... vaktine soktuğumun gazetesi.
bu lafı güya söyleyen kişinin yandaşları geçtiğimiz bir ay içinde öldürmüştür gencecik fidanları.
grup sex yapmışlar mı bari arabanın tepesinde?
gezi parkında kaç cana kıydılar?
kaç ''ana'' yı evladından ayırdılar ha ?
bir zavallılık yakarışıdır.
Orda o domuz eti yenilen, içkinin su gibi aktığı direnişte biber gazları ile kafa buluyor toma ile zevke kanıyorlardı. Camiye ayakkabı ile girdikleri yetmezmiş gibi imamı da pişirip yediler işte bunlar hep cehape zihniyeti.
işte bunlar hep faiz lobisi.

şaka bir yana stv, habervaktim vb. kaynaklardan haberleri dinlediğimde yada okuduğumda evde zor tutulan makarna ve kömür bağımlılarının gerçekten sağlam doldurulduğunu görebiliyorum. bu devlet basındaki elini çekmeden afedersiniz ama bi sikim olmaz.
küçük emrah filmi izlemiş, ve buradan edindiği acıtasyonu s tv de 5. boyut ile harmanlayarak kombinasyon oluşturmuş şakirtin, böyle bir şey gerçekte olmamasına karşın kendini de bu duruma inandırarak insanlara dayatmasıdır. yalanını sikim evladım demek isterdim ama demiyorum.
dolayısı ile (bkz: şakirt alert)
iftirayı, yalanı günah saymayan dinin mensuplarının sıçmıklarından biridir. ama kesinlikle müslüman değildirler.
o kadını sonra çocuğuyla beraber boynuna kadar toprağa gömüp taşladık, tam ölmek üzereyken çıkartıp 400 kırbaç vurduk, daha sonra kadının yüzüne kezzap attık, 1 gün kısık ateşte pişirdikten sonra afiyetle yedik, kemiklerini bizim karabaş(köpek) var ona verdik, sonra karabaşı da aslanların olduğu bir kafese attık, aslan karabaşı yedikten sonra biz de aslanı yedik. basın yandaş olduğu için haberin bu kısmını vermemişler, bilgin olsun istedim.
Göztepede heryerde mobese var hani görüntüler?
Haberdeki ilk yorum bütün haberin amacını açıklamıştır.

--spoiler--
Bu terörist saldırılar nedeniyle talepde bulunan müslümanlara silah taşıma ruhsatının ivedilikle verilmesi gerekiyor.

--spoiler--
(bkz: AKP YALANLARI)

Bi kez de doğru haber getirip başlık açın, sözlüğü yalan çöplüğüne döndürdünüz.
doğrusu ' bizi öldürecekler anne başını ört' olması gereken cümledir. başlığı açan kişinin paradoks yeteneği tebrik edilmelidir.
mangal yakmaya yarayan gazete sıçmığıdır.

Allahtan korkmaz kuldan utanmazlar.

(bkz: bizi sikecekler anne götünü kapa)
hala "öldürecekler" diye uydurulan yalan bir habere başlık açılıyor arkadaş. hadi yalanı doğruyu geçtim de, bu kafadakiler 5 cana kıymadılar mı? nedir bu ezik edebiyatı hala?
(bkz: volkan ı yerde bile tekmelediler)