bugün

şu an izliyorum az sonra kör olabilirim bu da son entrym olabilir kardeşler.

bom bok film saygılar.
güldüren, güldürürken düşündüren değil güldürmezken utandıran güldürmezken kendine oynayanlarına acındıran zaman kaybı film olmuş
En bilineni için (bkz: sirtaki)

görsel
Filmin bir çok yeri çok saçma yüzde seksen diyebilirim. Ama yer yer güldürüyor mu güldürüyor. Boş vakit öldürmek için biraz da tebessüm için izlenebilir.

--spoiler--
Nergis'i unutmak.
--spoiler--
düşünmeden üretmeye kalkan güruhun zihninden çıkmış paçavra film. izleyemedim. o kadar zeki senaryo yazabilen insan var neden onlar ekmek yiyemiyor da bu kokuşmuş zihniyet nasipleniyor ve ısrarla paçavralarını ortalığa saçmaya devam edebiliyor anlayabilmiş değilim.
gani müjde trollünün işi işte, bir şey beklemek saçma.
çok bel altı ama eğlendiriyor. izle ve unut.
arkadaşım bişey dicem. seyirciyi boşver onu zaten takan yok, belki sanat için takmaya da pek gerek yokta.
hani kendi aranızda gala gecesi falan düzenliyorsunuz ya.
olm çok samimi ve ulvi duygularla soruyorum. kendi tebaanızdan insanlarla izlerken cidden hiç utanmıyor musunuz?
Çapulcuların zekasını gözler önüne seren filmsi.
memeyle prim yapmanın hard versiyonu olan film.
Mehmet ali erbilin imparator olmayı canımmm diye şarkı söylemesi eksik cık hoşlanmadım.
Şimdi düşünün, yunanistan' da osmanlı oyunları diye bir film yapılıyor ve filmde osmanlılar afedersiniz sürekli s*kiş s*kuş peşinde. her türlü kutsal,film adı altında malzeme oluyor.

Biraz empati yapmamız lazım. Y*rak kürek bir film efenim.
gerçekten çok ucuz bir film. hani boş milliyetçilik var ya. ha işte bu o. maya erkeğiymiş de yok daha neymiş de. ayrıca en güzel sahnesi sen de muhteris sahnesidir. filmi özetleyen, aşkı, ihaneti, ihtirası anlatan bir sahnedir.
gani müjde'nin 2008 sonrasındaki halini gösterir.
bu adam 2008'den sonra bitti.
Mehmet Ali erbilin beni pek de şaşırtmayan bir filmi.
filmin kadrosu güzel ancak bu filmi özetlersek şehirler arası otobüslerde izlenecek filmler vardır.bu filmde o tarz bir film.
not:çok filmli bir cümle oldu.
istanbul Bizanstır Beyoğlu Kahpe Bizans.